Га
Галина

как будет по-английски: ""Месье, куда я могу прислать секундантов? ""

и ответ: уважаемый д'Артаньян, врач к 10.00 подойдет и все вам объяснит

Андрей Пошеченков

monsieur, je ne mange pas siх jours

Марина Печинога

Monsieur, where shall I send my seconds?
Honourable d'Artagnan, the doctor will come to you at 10 o'clock and give you the whole other directions.

Usmonhon Umarov

...my seconds
секундант - second

Dear D'Artagnan, the doctor will be here by 10.00 and will tell you everything .

Полиграф Шариков

мсье желемоншпа сиджу

Aльбина Герасимова

Sir, where can I send my backing-supporters?