Марина Буланкина

хтось знає в тернополі непогані і недорогі тренажерні зали для новачків? можна і підвальні неофіційні приміщення

Оля

Не охуел тут писать на тарабарщине своей?!

Екатерина

Весьма содержательные ответы; так и пышат желанием помочь. Смотри здесь: www.ternopol.sportclubs.com.ua/t/trenazherniy-zal/

Владимир

гарне питанячко зразу і сикун відповыв щоб ти не пісяв на їхню тарабарщину