Светлана Конаховская

задачі з адміністративного права

1)15 Сомов-попов під впливом Іванова, який повернувся з міст позбавлення волі.Іванов у черговий раз розпивав алкоголь, розповідав про романтику злодійського життя. Через декілька днів Сомов викрав шкіряного плаща. За що повинен відповісти Сомов?

Яке значення має стан п'яніння?

Андрей Никитенко

З глузду з'їхав або зеньки залив?
Тут російсько-язичний сайт і твою європейську мову ніхто розуміти не зобов'язаний!
Геть-геть до євро союзовских сайтів.
І потім не скаржся, що обібрали і підігріли...

Альбина Хаирова

Скоро усiх хохлов колорады спровадють у мiста позбавлення волi. Туды им и дорога. А стан п, янення нiякого значення зараз не мае...

Евгений

Берегите детей от влияния улицы.