Александр Мышкин

задача з адміністративного права

За кілька разову непокуру вимогам суді під час судового процесу, суд'я Суворовського Місцевого Суду, виніс постанову про залучення відповідачки Буянової до адміністративної відповідальності у вигляді арешту на 5 діб. Буянова є неповнолітньою на момент правопорушення їй виповнилось 17 рокі.Чи правомірно накладено обвинувачення на Буянову?

Мария Баинова

ну вот, у себя скачут, как бесноватые, и кричат - украине слава, а чуть что - к москалям на поклон?

Анастасия Комарова

А что укр. сайты закрыты? Что ж вы все нам задачи подкидываете . мы все за вас решать должны...