Елена

Задачі з біології 11

Жінка з карими очима і світлим волосся вийшла заміж за блакитногоокого чоловіка з темним волоссям. Відомо, що у батька дружини очі карі, а в матері блакитні і вони обоє світловолосі. У батька чоловіка -- темне волосся і блакитні очі а в матері світле волосся і блакитні очі Визначте генотип усіх згаданих осіб. Якими можуть бути діти від цього шлюбу?

Алексей Котельников

Я думаю что мальчик с карими глазами и шатен ( с коричневыми волосами) , а девочка с голубыми глазами и блондинка.
Я думаю що хлопчик з карими очима і шатен (з коричневим волоссям) , а дівчинка з блакитними очима і блондинка.

www.translate.google.com/