Сергей Герасимов

Слова (Yellow street along swimming pool opposite turn right you'll turn left walk along зарание спасибо

Walk....green street. ..at the....The bus station's....it (это первое) It's in....Blue street. ..at the swimming pool and....see the information centre next to the bus station.

Ек
Екатерина

1)How do i get there?2)Walk along Green Street3)Turn right at the swimming pool4)The bus station is opposite it.5)It is in the left along Blue street6)Turn left at the swimming pool and walk along7)You'll see the information centr next to the bus station