Макс Цорионов

Північний океан. Це лише море яке відноситься до Атлантичного океану? Чи ні?

Александр Лушников

Ні. Є Північний Льодовитий океан і є Північне море. Північне море відноситься до Атлантичного океану, Північний Льодовитий океан не відноситься до Антлатичного океану.

Ангельский Волк

А как это будет по-русски?

Анастасия Иванова

Ну спросил... Тильки до Киева могу...

Денис Зайцев

Ні північний океан це північний океан а Атлантичний це Атлантичний це різні речі