Наталья Пескова

хімія 2 курс колледжа. . допоможіть, будь ласка, ніяк не можу розібратись

pH артеріальної крові = 7,4_Розрахувати рОН, ZnH+ (концентр. іонів гідрогену) , (концентрацію гідроксогруп) Z(OH)-. Як зміниться рН цього розчину при розведенні в 10 разів?

pH артериальной крови = 7,4_Рассчитать рОН, ZnH + ( концентр. ионов водорода ), (концентрацию гидроксогруп ) Z(OH) - .Как изменится рН этого раствора при разведении в 10 раз ?

Константин Харитонов

1) [H+] = 10^-7.4 моль/л - концентрация ионов водорода ,

рОН = 14 - 7,4 = 6,6 , [OH-] = 10^-6.6 моль/л

при разведении в 10 раз рН увеличится на 1 и составит 8,4