Петр Никулин

Задача по право, допоможіть, спираючись на ЦК України)))

Задача по праву) Завод дорожнього машинобудування уклав договір з місцевою комерційною фірмою, за яким завод зобов*язався виготовити серію нагрудних знаків для наступного продажу їх через торгівельну мережу міста. При розрахунках за одну з партій виготовлених нагрудних знаків між заводом і фірмою виникла суперечка про ціну поставленого товару. Оскільки сторони не дійшли згоди, справу було передано в господарський суд. Ознайомившись із суттю суперечки й предметом договору, суд ухвалив рішення про визнання договору недійсним як такого, що суперечить цілям, наведеним в уставі закону.

.Які правочини вправі укладати Юридичні особи?

Що розуміється під правом юридичної особи, що виходить за межі спеціальної правоздатності?

Чи можна визнати рішення господарського суду обгрунтованим?

Фа
Фарида

С такими вопросами - геть на украинские сайты! А здесь Россия!