Татьяна *****

Why Russians hate Freedom?

Ал
Алексей

Because Freedom they never in eyes saw . From where to know them what is it ?.

Ирина

How do you know? Respond per yourself! A provocateur! Pupil, to you still to study a lot ...

Надежда

Свободные Россияне евро-амеро-рабам не товарищи

Сергей

facebook will be paid if they went in the ass))

Алексей

Мда.... вот на Украине сейчас прям прет свобода.... прям везде свобода....)))

Антон

свобода от чаво .от каво? или хаос тута сеять? конкретно надо говорить от тех или этих

Екатерина

В задницу идите, достали вы уже.

Ал
Алмаз

Do you want to know a secret?