Дарья

запишіть яким є спосіб викладу матеріалу в поданих текстах (індуктивний чи дедуктивний)

1)Татаро-монгольська навала на деякий час загальмувала духовний розвиток країни. Були знищені витвори руських зодчих, художників, літописи. Від багатьох міст і сіл лишились тільки згарща. -
2)Україна виявила світові ціле гроно геніїв такого масштабу, як Шевченко, Бортянський, Франко і Грушевський. З України пішли геніальний Вернадський, скульптор Архипенко, всесвітньо відомий математик микола боголюбов, Усе це є свідченням того, який вона має могутній, дивовижних можливостей потенціал. -

Лена Шаймардянова

1. дедукция
2. индукция