Наталия Турова

Помогите по вопросу психологии!!!

Уявіть ситуацію, де Вам необхідно переконати іншого, що з поставленим завдання можна легко справитися. Спробуйте переконати іншого, що він буде успішним. Наприклад, „Викинь із свого лексикону слово „неможливо". Якщо наполегливо працювати, крок за кроком наближаючись до мети, - все можливо. "
Опишіть таку ситуацію та свої „настанови " іншому.

Артём Бузин

попробуйте написать на русском, а то я вообще ничего не поняла

Дина Бариева

помогу если вопрос переведешь)

Светлана Бай

ох, и рад бы.. .
в роде надо описать ситуацию достижения цели

стар я, целей трудных не ставлю

Екатерина Абрамова

Для этого нужно быть авторитетом в глазах этого человека, а больше никак.

Де
Денис

Щоб переконати іншого необхідні приклади успішного рішення, бажано особисті:)))) і саме головне натхнення:)))

Наталья Зенина

Человек может справиттся с поставленной задачей, если имеет на это знания, опыт, руки. Как бы вы не уговаривали ченя показать фокус - я не могу этого сделать и не уговаривайте!

Олеся Пак

Ни магу убачыць тоби бяз грыму.