Катюска Скапашка

Помогите пожалуйста по вопросу психологии!!!

Визначте, які з наведених характеристик стосуються особистості, а які - не стосуються.
Здібності, переконання, характер, моральні якості, спрямованість, мотиви, світогляд, самосвідомість, ставлення, активність, мислення, рівень особистісної культури, навички, талант, темперамент, інстинкти, знання, соціальна установка, вікові особливості, пам'ять, воля, бажання, потреби, ідеали, самостійність, почуття, індивідуальність, авторитетність.

Всеволод Васьков

Илона

да.. . очень красива

Иван Кривошеев

Воля, мышление, темперамент, характер, эмоции, способности, мотивация - всё это атрибуты, компоненты личности.