Алексей Лаврентьев

Напишіть будьласка кількома словами опис дощу.... 2-4 речення, дякую

Дмитрий Грязнов

Дощ. Він ніби й не починався, але зараз його бачать усі. Холодні малі краплинки падали на обличчя. Ось видно, як якась тітонька, ніби з недовірою, хоче відкрити синю парасольку. Дощ все кап, потім кап, кап і кап. Все дужче й дужче, ніби набирає сили падає до долу