Ника Шпак

цитати, що пдтверджують, що золото має велику владу над людьми з твору "гобсек"

Алексей Бацких

Написали по украински-не уважение к остальных языкам.. Я татарка, я ведь не пишу здесь по татарски.... Общаемся на общем языке!!!!

Татьяна Карета

Світом править — золото, золотом править — лихвар. Що таке життя, як не машина, яку приводять в рух гроші ??
«Щоб здійснити свої примхи, ми потребуємо часу, засобів і зусиль. Так от, у золоті все це є у зародку, і воно все дає у житті».