Евгения Васильева

у мене дуже сильно магнітиться волося. що можна зробити щоб воно немагнітилось?

Руслан Исаев

я думал тут все на русском общаются

Владимир

бальзамом для волос пользуйся после мытья шампунем.

Сергей Танцаров

У мене була така проблема
Щоб волосся не електризувалося, правильно вибирайте гребінець і фен

Не варто забувати і про такі предмети, як гребінець і фен. Вони теж можуть стати причиною появи статичної електрики у волоссі.

Тому, вибирайте якісні гребінця, зроблені з натуральних матеріалів: дерево (бажано береза​​), хороша щетина, про пластикових гребінцях забудьте назавжди.

Добре зарекомендувала себе ебонітова гребінець, яка володіє антистатичним дією.

Якщо ви часто користуєтеся феном, вибирайте такий, щоб у ньому була присутня функція іонізації. Завдяки цьому, на волосся буде випускатися негативно заряджені іони, і ваші волосся стануть більш слухняними.

Щоб волосся не електризувалося, не забувайте і про народні засоби, які допоможуть впоратися з цією проблемою.
Удачі))

Лариса Шило

"смажьте" волосы гелем или воском.