Gulizar

норми якої галузі права регулюють такі відносини?

група осіб, що вирішила заснувати колективне підприємство, звернулось до виконавчого комітету Дзержинської районної ради м. Харькова з заявою про реєстрацію його статусу.

Питання: норми якої галузі права регулюють такі відносини?

Маргарита Надеждина

Нынче летом отдыхал у вас в Крыму. Дак на каждой калитке и столбе фонарном объявления, типа „Сдам комнату недорого” были все на русском языке.
Да и по украински никто не разговаривает у вас. И по телеку все фильмы российские показывают