Сергей Шуликин

Очень нужна программка в Паскале... Буду очень благодарна за помощ)

B обов'язковому порядку передбачити використання процедури та функції.
Завдання
Обрахувати периметр трикутника, якщо відомі координати його вершин (координати ініціалізувати у одновимірному масиві для декількох трикутників) .

Рома Михалькевич

На русскоязычном ресурсе задавать вопрос по-украински.. . Это круто.
Паскаль знаю. Украинский нет.
Ответить не могу.