Светлана Лисковая

В.Підмогильний "Місто".Характеристика,Зоськи,Радченка,Надійки,Ганнусі,Нюсі,Рити, Муськи ,Вигорського. бажано з цитатами

Ольга Назаркина

Головний герой — Степан Радченко.
Виходець із села, він приходить до міста і вступає до вищого навчального закладу.
На перший погляд, це звичайний тип інтелігента перших пожовтневих років. Та то тільки так здається.
Це людина, сповнена суперечностей: зовні він красивий, привабливий, користується певним
авторитетом у літературних колах, та в нього темне нутро.
У душі Степана постійний двобій добра і зла, правди і кривди, через свою безпринципність
герой не може визначити, що ж головніше для нього в цьому двобої.