Нина Москвина

Напишите на англ. плз: "Я купил аналогичный товар у другого продавца, т. к оплата за Ваш товар не прошла.

Виктория Фёдорова

Since payment for your merchandise hasn't been received, I bought similar goods from a different retailer.

Юлия Меркулова

I bought a similar product from another vendor, unnecessarily pay for your goods has not passed.

Андрей

"I bought a similar product from another vendor, as well as payment for your goods has not passed." - google переводчик ))