Ир
Ирина

Срочно! Допоможіть будь ласка! Задача з фізики

У вертикальному магнітному однорідному магнітному полі з індукцією 2Тл по двом горизонтальним металевим рейкам, відстань між якими 20 см, рівномірно рухається металевий брусок масою 0,5 кг. Знайдіть коефіцієнт тертя, якщо сила струму, що протікає через брусок, становить 1,5 А.

Eкатерина Усанкова

Ответ. J*B*L=k*m*g; k=(J&B*L)/(m*g); k=(1,5*2*0,2)/(0,5*10)=....