Вероника

Задача з кримінального права. Допоможіть будь ласка

Визнавши дирекотра ТОВ "Елегант" Володіна винним в ухиленні від сплати податків і судовому підробленні, районий суд(вирок від 16 грудня 2012) кваліфікував його дії за ч.2 ст.364 КК. Підставою для інкримінування підсудному кримінально-правової норми про зловживання службовим становищем послугувало, зокрема те, що Володін як керівник підприємства, маючи на меті отримання неконтрольованих державою доходів, протягом 4 кварталу 2008р. - 1 кварталу 2012р. давав незаконні вказівки бухгалтеру ТОВ "Елегант" Локтеву не відображати у податковій звітності факичних параметрів об'єктів оподаткування. Прокоментуйте рішення суду.

ОК
Олег Курнаев

Я можу сказати лише одне. Цей Володін - не із данєцкіх. Якби він був з регіоналів чи мав би їх прикриття, то суд би виніс вирок на його користь.