Бухгалтерия, аудит, налоги

підскажіть де можна взяти зразок Запиту на закупівлю?

продавець не хоче говорити ціну товару, говорить щоб попередньо вислали Запит на закупівлю. Підскажіть де можна скачати зразок? Дякую.
http://uk.wikipedia.org/wiki/Запит_на_закупівлю
Що це за продавець такий, що не хоче продавати?
В принципі це він має бути зацікавленим щоб заоохотити вас своєю ціновою пропозицією?
Чи ви проводите тендер чи як він тепер називається - конкурсні торги?
Тоді він повинен вам прислати пропозицію по формі яку встановите ви.
Така форма здебільшого має такий вигляд-
ПРОПОЗИЦІЯ КОНКУРСНИХ ТОРГІВ

Уважно вивчивши документацію конкурсних торгів, цим погоджуємось з її умовами та подаємо свою пропозицію на участь у процедурі відкритих торгів на закупівлю ________________ по лоту № ____
(далі йдуть дані про продавця і сума пропозиції у табличній формі)
1. До акцепту нашої пропозиції конкурсних торгів, Ваша документація конкурсних торгів разом з нашою пропозицією конкурсних торгів (за умови її відповідності всім вимогам) мають силу попереднього договору між нами. Якщо наша пропозиція конкурсних торгів буде акцептована, ми візьмемо на себе зобов'язання виконати всі умови, передбачені Договором, з умовами якого ознайомлені та згодні.
2. Ми погоджуємося дотримуватися умов цієї пропозиції конкурсних торгів протягом 90 днів з дня розкриття пропозицій конкурсних торгів, встановленого Вами. Наша пропозиція конкурсних торгів буде обов'язковою для нас і може бути акцептована Вами у будь-який час до закінчення зазначеного терміну.
3. Ми погоджуємося з умовами, що Ви можете відмінити торги у разі відсутності подальшої потреби у закупівлі товарів, послуг, робіт та розуміємо, що Ви не обмежені у прийнятті будь-якої іншої пропозиції конкурсних торгів з більш вигідними для Вас умовами.
4. Якщо наша пропозиція конкурсних торгів буде акцептована, ми зобов'язуємося підписати Договір із Замовником не раніше ніж через 14 днів з дати публікації у державному офіційному друкованому виданні з питань державних закупівель повідомлення про акцепт пропозиції конкурсних торгів, але не пізніше ніж через 30 днів з дня акцепту пропозиції відповідно до вимог документації конкурсних торгів та під час його укладання внести забезпечення виконання договору на умовах, зазначених у цій документації конкурсних торгів.
(таблиця з цінам)
Умови поставки товару – автомобільним або залізничним транспортом на умовах поставки: DDP («Постачання з оплатою пошліни (... назва місця постачання)» ) (для товарів, що поставляються в межах України – для резидента України) пункт призначення :
Ирина Квон
Лучший ответ
Адильжан Есебаев ні не воно, але всерівно дякую.
це має бути ось це http://uk.wikipedia.org/wiki/Запит_на_ закупівлю
пробіли стріть перед закупівлею.

маю намір придбати реагенти, але ціну просто так нехочуть вказати, це не перший раз з таким стикався...
Адильжан Есебаев ні не цей документ, це всередині організації...
милчеловек.. . шел бы ты.. .
на mail.ua

либо спрашивай по русски
Alevtina Afonina
слухай сюда хлопчик! тыж мене пидманула тыж мене пидвела