Административное право

вопрос к юристам. Растолкуйте пожалуйста!

Стаття 38. Строки накладення адміністративного стягнення Адміністративне стягнення може бути накладено не пізніш як через два місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні - два місяці з дня його виявлення, за винятком випадків, коли справи про адміністративні правопорушення відповідно до цього Кодексу підвідомчі суду (судді). Якщо справи про адміністративні правопорушення відповідно до цього Кодексу чи інших законів підвідомчі суду (судді), стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні - не пізніш як через три місяці з дня його виявлення. У разі відмови в порушенні кримінальної справи або закриття кримінальної справи, але при наявності в діях порушника ознак адміністративного правопорушення адміністративне стягнення може бути накладено не пізніш як через місяць з дня прийняття рішення про відмову в порушенні кримінальної справи або про її закриття. { Частину статті 38 виключено на підставі Закону N 2342-III ( 2342-14 ) від 05.04.2001 } { Стаття 38 із змінами, внесеними згідно із Законами N 2342-III ( 2342-14 ) від 05.04.2001, N 586-VI ( 586-17 ) від 24.09.2008 } Стаття 39. Строк, після закінчення якого особа вважається такою, що не була піддана адміністративному стягненню Якщо особа, піддана адміністративному стягненню, протягом року з дня закінчення виконання стягнення не вчинила нового адміністративного правопорушення, то ця особа вважається такою, що не була піддана адміністративному стягненню.
AB
Alex Brain
61
Что Вы хотите, уважаемый? Тут же все и растолковано, для этого и кодекс существует!
ЕГ
Елена Горкун (Генова)
8 274
Лучший ответ
Да тут на Русском задачки никто не решает, а Вы на Украинской мове захотели.
Alexander Snurnitsyn
Alexander Snurnitsyn
32 105
Статья 38. Сроки наложения административного взыскания Административное взыскание может быть наложено не пизниш как через два месяца со дня совершения правонарушения, а при длящемся правонарушении - два месяца со дня его выявления, за исключением случаев, когда дела об административных правонарушениях в соответствии с этим Кодексом подведомственные суду (судьи). Если дела об административных правонарушениях в соответствии с этим Кодексом или другими законами подведомственные суду (судьи) , взыскание может быть наложено не пизниш как через три месяца со дня совершения правонарушения, а при длящемся правонарушении - не пизниш как через три месяца со дня его выявления. В случае отказа в возбуждении уголовного дела или закрытия уголовного дела, но при наличии в действиях нарушителя признаков административного правонарушения административное взыскание может быть наложено не пизниш как через месяц со дня принятия решения об отказе в возбуждении уголовного дела
или о ее закрытии.
{ Часть статьи 38 исключена на основании Закона N 2342-iii ( 2342-14 ) от 05.04.2001 } { Статья 38 с изменениями, внесенными согласно Законам N 2342-iii ( 2342-14 ) от 05.04.2001, N 586-vi ( 586-17 ) от 24.09.2008 }
Статья 39. Срок, по окончании которого лицо считается таким, которое не было подданным административному взысканию Если лицо, подданное административному взысканию, на протяжении года со дня окончания выполнения взыскания не совершила нового административного правонарушения, то это лицо считается таким, которое не было подданным административному взысканию.