Philips, Вам надо зайти на официальный сайт посольства США.
http://ukrainian,ukraine,usembassy,gov/general-information2,html
(запятые в адресе заменить на точки)
В режиме онлайн заполнить анкету DS-160.
Распечатать квитанцию об оплате.
Зарегистрироваться онлайн или по телефону (044) 383-8066 на собеседование.
Потом прийти на собеседование с паспортом, письмом регистрацией и квитанцией об оплате.
На собеседование рекомендую взять ВСЕ ВОЗМОЖНЫЕ документы, подтверждающие:
что постоянно проживаете в своей стране,
что у Вас прочные родственные и другие связи в стране проживания,
любые доказательства того, что не собираетесь эмигрировать в США.
Пальцы на обеих руках должны быть без ран, порезов и волдырей для сканирования отпечатков.
Читайте короткую цитату с сайта ниже:
"Процедура оформлення неімміграційної візи"
1. Заповніть візову анкету DS-160 в режимі он-лайн.
Переконайтеся, що Ви обрали правильний тип візи згідно класифікації.
2. Зайдіть на сайт http://ustraveldocs.com/ua_ua/, оберіть тип візи та роздрукуйте квитанцію на оплату консульського збору (сума залежить від типу візи) .
3. Сплатіть консульський збір у відділенні Райффайзен банку в Україні.
Апліканти повинні принести квитанцію на оплату консульського збору за певний тип візи, щоб сплатити збір у банку.
Оплату потрібно здійснити готівкою і лише в українській гривні.
Апліканти повинні зберігати номер своєї оплаченої квитанції для того, щоб призначити співбесіду.
4. Створіть свій профайл на сайті http://ustraveldocs.com/ua_ua/. Призначте візову співбесіду, користуючись сайтом http://ustraveldocs.com/ua_ua/ або через кол-центр, і надавши номер оплаченої квитанції про оплату та номер-підвердження заповненої анкети DS-160.
Важливо: Аплікантам потрібно зачекати щонайменше 5 годин після здійснення оплати для того, щоб призначити співбесіду.
Оберіть відділення кур’єрської служби TNT для отримання паспорта.
Примітка. Ви ПОВИННІ принести Ваш лист роздрукований лист-підтвердження призначеної співбесіди на візову співбесіду. Без листа Ви зайдете до Посольства із значними затримками.
5. Прийдіть на візову співбесіду до Посольства США у Києві.
6. Якщо візу було видано, отримайте паспорт із візою у відділенні кур’єрської служби TNT, яке Ви обрали в момент Вашої реєстрації на сайті http://ustraveldocs.com/ua_ua/ або через кол-центр.
Вокруг света
Как сделать визу в США? Нахожусь сейчас в Киеве, из штатов могут выслать приглашение... что и как дальше?
Идите в посольство или консульство США и узнавайте, у них много тонкостей, злесь про всё не напишешь.