Выбор, покупка фото-видео аппаратуры

Цифровик. Посоветуйте, хороший цифровой фотоаппарат.

кенон
Юлия Бутузова
Лучший ответ
Casio Exilim Pro EX-F1*. Снимки данные можно смотреть в Яндекс- Маркет-, когда найдёте модель конкретную, надо нажать на текст в правой стороне экрана -"снимки, сделанные этим устройством".
Michael Aziritcky
Все хороши по своему.
Ivinka Kiseleva
Fujifilm S 2000HD.а еще лучше Fujifilm S 200 EXR
Tamila *_*
Никон D3. Очень хороший фотоаппарат :)
Павел Папсуй
C-360 ZOOM, новый найти трудно, б. у. цена около 100-150 у. е. корпус-металл, влагостойкий от дождя.
Модель олимпус CAMEDIA C-360 Zoom
Тип Цифрова фотокамера з кольоровим TFT-монітором розміром 4,5 см/1,8 дюйми.
Сенсор зображення
Сенсор зображенняПЗЗ-матриця, 1/2,5 дюйма, 3,3 млн пікселів.
Кількість ефективних пікселів3,2 млн пікселів. (Фактична кількість пікселів, що задіяні у формуванні зображення) .
ФільтрФільтр основних кольорів (RGB).
Носій інформації
Тип носіяЗнімна флеш-карта xD-Picture Card (16, 32, 64, 128, 256 та 512 МБ) .
Об'єктив Оптичний зум3x.
Конструкція5 елементів у 3 групах, 3 асферичних елементи.
Фокусна відстань5,8 – 17,4 мм (35 – 105 мм у 35-міліметровому еквіваленті).
Максимальна діафрагмаF3,1 (широкий кут) - F5,2 (теле) .
Цифровий зум3,3x безперервний.
ВидошукачОптичний видошукач реального зображення.
РК-монітор1,8-дюймовий кольоровий TFT-монітор з 85 тис. пікселів.
Фокусування
СистемаАвтофокусування TTL з визначенням контрасту.
Режим Авто iESP автофокусування.
Робочий діапазонСтандартний 0,5 м – нескінченність.
Режим макро0,2 м – 0,5 м.
Режим супермакроВід 7 см.
Вимірювання експозиції
Режим Цифрове ESP вимірювання, точкове вимірювання.
Експозиція
Управління експозицієюПрограмна автоекспозиція.
Сюжетні програми (Портрет, Автопортрет, Вечірня зйомка, Спорт, Пейзаж, Пейзаж з портретом) .
Витримка1 – 1/1,000 сек (до 2 сек в програмі вечірньої зйомки) .
Експокорекція±2 EV з кроком 1/2 EV.
Чутливість
Авто ISO 80-400.
Баланс білого
Режим Авто Повністю автоматичний TTL.
ПередустановленийСонячне світло, хмарність, лампа розжарювання, флуоресцентна лампа.
Спалах
Вбудований спалахРежими Авто (автоматична активація при недостатньому та контровому освітленні), Зниження ефекту червоних очей, Примусова активація, Вимкнений (без спалаху) .
Робочий діапазонШирокий кут: прибл. 3,4 м; Теле: прибл. 2,0 м.
Час зарядки Прибл. 6 сек.
Ведуче Число7,6.
Послідовна зйомка1,5 кадри/сек до 10 кадрів в HQ.
Обробка
Обробка зображенняTruePic TURBO, pixel mapping, зниження шуму в програмі вечірньої зйомки.
Функції зйомки"2 в 1", "панорама"
Редагування
Редагування фотознімківЗмінення розміру, повертання, "сепія", "ч/б".
Редагування відеороликівІндекс, редагування.
Система запису
ФотознімкиJPEG (DCF: “Правила проектування файлових систем фотокамер”), підтримка Exif 2,2, DPS, підтримка Print Image Matching II, підтримка DPOF.
ВідеороликиQuickTime Motion JPEG®*.
Звук Формат WAVE.
Кількість знімків, що зберігаються (приблизно, при використанні карти пам`яті xD-Picture емністю 16 МБ)
Фотознімки2,048 x 1,536SHQ 6
HQ 20
1,600 x 1200SQ1 32
640 x 480SQ2 165
Відеоролики
На повну ємність xD-Picture Card. На карту 16 MБ xD-Picture Card: HQ (320 x 240, 15 кадрів/сек) : 57 сек.
Джерела живлення
Акумулятор2 x AA Ni-MH акумулятори.
Одноразові батарейки1 x літієва батарея LB-01(CR-V3),
2 x AA лужні батарейки,
(* цинкові (марганцеві) батарейки використовувати не можна) .
Адаптер змінного струмуC-3AC; AC 100 В - 240 В, 50-60 Гц; DC 3,3 В та 3 A. До комплекту не входить.
ІнтерфейсиВхід постійного струму, інтерфейс USB AutoConnect (клас зберігання) , A/V вихід.
Інші характеристики
Настроювання DPOFОднокадрове резервування для друку, резервування всього друку, кількість знімків, відображення дати/часу.
Безпосередній друк (DPS)Підтримка PictBridge забезпечує прямий друк на сумісних принтерах.
Пакет розробника (SDK)Фотокамерою можна керувати з ПК (за допомогою спеціального ПЗ) .
Багатомовне менюАнглійська / Французька / Німецька / Іспанська / Японська / Російська / Португальська / Італійська.
Збереження установокТак.
АвтоспускТак.
Календарна системаДо 2099 року.
Розміри
Габарити108 (Ш) x 57,5 (В) x 36,5 (Г) мм.
Weight165 г.
Комплектація
Карта xD-Picture 16 МБ, кабель USB, A/V-кабель, два АА Ni-MH акумулятори, зарядний пристрій, ремінець, ПЗ CAMEDIA Master 4,2.
Отличная техподдержка на русском сайте. Использую его уже 4-5 лет -