Болезни, лекарства
посоветуйте как мжно избавиться от варикоза, года два как стали появляться венки и уже начали вязаться узлы
Самый лучший ответ на ваш вопрос - обратитесь к флебологу. Ну в самом деле, нельзя же лечить человека, не осмотрев его, не проведя специальных функциональных проб и прочего. А издеваться над вами как некая Ксюха не хочется. Решила поприкалываться над "клятими москалями", что ли?
Не менее двух раз в год проходить лечение в стационаре ( по 10-12 дней)
анавенол
Совсем, наверно, не избавитесь, но помогают таблетки "Анавенол" 3 раза в день по 1 табл. , и мазь "Софья на пиявках". Про гепариновую мазь уже и не говорю, наверно, пользуетесь. Кстати, разрекламированный "Лиотон" - гепарин в чистом виде.
Практичні поради для запобігання варикозу
1. Всі, які тільки можливо, домашні роботи виконуйте сидячи, прямі ноги покладіть на стілець або табуретку.
2. Щоденно відпочивайте лежачи 15-20 хвилин, поклавши ноги на подушку, валок. У такому положенні дивіться телевізор, читайте.
3. Під час сну ноги також повинні бути на підвищенні.
4. Відмовтеся від сонячних ванн і соляріїв - ультрафіолетові промені знижують еластичність тканин.
5. Забудьте про гарячу ванну, контрастний душ, сауну — все це активізує кровообіг.
6. Не носіть панчіх, вузьких штанів, тісного взуття — вони стискують вени ніг, порушують циркуляцію крові.
7. Обливайте ноги прохолодною водою. Несильним струменем із шланга "пройдіться" від пальців до п'ят, після цього вгору по гомілці до колінної впадини спочатку по одній нозі, потім — по другій. Так само пройдіться струменем по передній частині ноги — від пальців до коліна.
8. Дуже корисно ходити по воді, високо піднімаючи ноги. Взимку можна "потоптатися" у ванні, наповнивши її ледь теплою водою.
9. для жінок — Завжди носіть колготки таких моделей, які фіксують судини, знижують навантаження на вени.
10. Щоденно змащуйте гомілки та стопи спеціальними засобами, що зміцнюють тканини, підвищують тонус вен і їх опірність до несприятливих умов. Які саме вам підібрати — порадьтеся з лікарем.
даосский массаж очень поможет
самые лучшие препараты от этого заболевания сделаны на основе конского каштана. "ЭСКУЗАН" например.
лучше со врачом поговорить об этом. здесь вряд ли тебе дадут хороший совет