Помогите найти ответы на воросы ( дам баллы и благодарность) нужен ответ хоть на один вопрос:
1) В. Приходько: "Питання відповідності сторін через невиконання вчинення зобовязань які стосуються договору розшуку".
2) Шишка: "Місце договору на виконання маркетингових робіт у системі договірних зобовязань".
3) Лихацька: "Інституціональний інструментарій Європейського союзу".
Финансовое право
помогите найти ответ!!!
Інструмент інституціональної розбудови TAIEX став предметом розгляду третьої сесії Щорічних зборів "Інституційні дні"
12 червня 2009 року відбулася третя сесія Щорічних зборів з питань інструментів інституціональної розбудови (Twinning та TAIEX) „Інституційні дні”, що була присвячена інструменту інституціональної розбудови TAIEX.
Керівник відділу інституціональної розбудови Генерального директорату Європейської Комісії з питань розширення Мортен Юнг-Олсен та керівник відділу програм багатосторонньої допомоги Генерального директорату Європейської Комісії „ЄвроДопомога” Хорхе де ла Кабаллерія розповіли про цілі, види діяльності та майбутні виклики в рамках використання інструменту TAIEX.
Стан застосування інструменту TAIEX в країнах Європейської політики сусідства представив координатор та менеджер проектів Twinning в Азербайджані та Україні, координатор інструментів TAIEX та SIGMA Генерального директорату Європейської Комісії „ЄвроДопомога” Олівер Ванхьонакер.
Керівник однієї з команд TAIEX відділу інституціональної розбудови Генерального директорату Європейської Комісії з питань розширення Крістіан Кіршбаум зробила презентацію секторних команд TAIEX щодо внутрішнього ринку, юстиції, безпеки, свободи, інфраструктури та сільського господарства.
Про національні перспективи використання інструменту TAIEX у рамках Інструменту допомоги країнам-кандидатам (IPA) та Європейського інструменту сусідства та партнерства (ЄІСП) доповіли Національна контактна особа з питань інструменту TAIEX Колишньої Югославської Республіки Македонія Фінка Серафімова, Національна контактна особа з питань інструменту TAIEX Хорватії Дубравка Власік Плесе, Національна контактна особа з питань інструменту TAIEX Марокко Сальма Скваллі та Національна контактна особа з питань інструменту TAIEX Грузії Роман Какуліа.
Керівник відділу інституціональної розбудови Генерального директорату Європейської Комісії з питань розширення Мортен Юнг-Олсен та керівник відділу програм багатосторонньої допомоги Генерального директорату Європейської Комісії „ЄвроДопомога” Хорхе де ла Кабаллерія підбили підсумки другого та, власне, останнього дня Щорічних зборів з питань інструментів інституціональної розбудови Twinning та TAIEX
Oui eh bien, sur les figues tes questions stupides