Гадания

Неужели это все?,когда возможно,что то наладится или действительно точно все?

А цыганка?
Екатерина Воробьева
Лучший ответ
У ворожіннях на кохання червона шістка служить символом гармонійних стосунків із партнером та іншими членами сімейства. Крім цього, карта може вказувати на майбутнє побачення з коханим або коханою, це особливо правильно, якщо поруч лягає червона десятка. Якщо поруч з'явиться червона дев'ятка, то ворожить може бути абсолютно впевненим у щирості та істинності почуттів партнера. Тобто, коли на адресу того, хто ворожить, звучить освідчення в коханні, то це безперечно є правдою.

У випадках, коли ворожить вільний від любовних стосунків та шлюбу, карта визначатиме душевний спокій. Коли розклад повинен дати відповідь на питання про складнощі в парі, вона пророкуватиме швидке залагодження розбіжностей, прихід до компромісів з обох боків.

Існує ще одна версія трактування - той, на кого гадають, може змиритися з розбіжністю в думках з партнером і не намагатиметься припинити відносини. Крім того, карта може трактуватися як дорога до коханого або коханої. Якщо поруч випадає пікова вісімка, це говорить про велику кількість людей, які входять до його спілкування.

Перевернута
Перевернуте положення червоної шістки слід сприймати як рекомендацію не поспішати довіряти коханому або коханій і не відкриватися повністю. Найімовірніше почуття, які демонструються ворожить, не настільки щирі і глибокі, яке задуми грунтуються не так на почутті любові, але в якомусь інтересі.

Однак картка може передбачати не стільки хибні надії, що покладаються на партнера, скільки час, який потрібно на їхнє виконання. Одним словом, перевернута червона шістка може говорити про якісь перешкоди у відносинах або про затримки. У поєднанні з червоним королем вона повідомляє про нестачу уваги на адресу рідні чи друзів і якщо це не виправити, можуть статися непередбачені ситуації, пов'язані зі сварками та непорозумінням.