1.Від якого народу Михайло Грушевський пропонував починати вести мову про формування праукраїнської спільноти?
-Трипільці
-Скіфи
-Анти
-Поляни
2. Який компонент національної ідентичності відігравав найбільш важливу роль у козацьку добу?
-Мова
-Національне мистецтво
-Православна віра
-Історична територія
3. Які з запропонованих діячів мали подібні між собою погляди на те, наскільки важливим для формування української ідентичності є етнічна складова, національність?
-М. Грушевський та В. Винниченко
-М. Міхновський та Д. Донцов
-М. Костомаров та В. Липинський
-Т. Шевченко та П. Куліш
4. Проаналізуйте українське державотворення на всіх історичних етапах (Княжа доба – Козацька доба – Поновлення державності на початку ХХ сторіччя - Сучасна Українська держава) з точки зору проявів національної ідентичності. Оберіть період, коли українська національна ідентичність проявилася найбільш яскраво. Назвіть приклади таких проявів.
Домашние задания: История
Несколько вопросов по истории украины
Бред полнейший! И "ненаучная темнота " !
Почитай Грушевського М.
II. Загальні риси української історії. Розселення українських племен / М. Грушевський // Грушевський, Михайло Сергійович. Твори: у 50 т. / М. С. Грушевський; редкол.: Г. Папакін, І. Гирич та ін. – Львів: Видавництво "Світ". – 2015. Т. 22 : Нарис історії українського народу. – C. 26–37.
где он неоднозначно пишет, что " порогом исторического времени для украинского народа можно принять 4-й век нашей эры..." "До этого момента мы можем говорить о украинских племенах как о части славянских племен..."
А в предложенных ответах этому критерию соответствую только поляне, те поляне, территория которых стала ядром Киевской Руси ( 822 г. ) и которые перестали упоминаться летописью по племенному имени (в 944 году) , это был поход князя Игоря на Византию.
Летописная история застаёт полян уже на довольно поздней ступени политического развития
А куда же подевались племена дреговичей, древлян, кривичей и др ?
Исследователи объединяли волынян, древлян, полян и дреговичей в так называемую «дулебскую группу», которая представляла юго-западную ветвь восточных славян. Поэтому однозначного ответа быть не может.
Почитай Грушевського М.
бред сивой кобылы
Геть укровмову з російськомовного сайту!
Цю мову ми, клятi москалі, яких потрібно на ножі або на гілляку, не розумієм.
Пишіть, будь ласка, на російськомовному сайті російською мовою!
2.Поскольку в казаки принимали и иноверцев, то они могли разговаривать на своих языках.
Искусства у, по сути, разбойников и мародеров, не было, но высоко ценились прикладные изделия типа оружия, которые захватывались в виде выкупа или трофеев.
Историческая территория, на которой существовала казацкая вольница, многократно менялась, например, после поражений казаков.
При приёме в казацтво, от кандидата требовалось одно-православное вероисповедание.
Поэтому ответ- православная вера