Гуманитарные науки

розкажіть про декларація тимчасового уряду про його склад і завдання

А ти думаєш, що тимчасовий Уряд тільки в Росії був?

Тимчасо́вий У́ряд (рос. Временное Правительство) — російський уряд від лютневої (березневої) революції 2 (15) 1917] до большовицького перевороту 25 жовтня (7 листопада) 1917, складений з членів конституційно-демократичної, соціалістів-революціонерів і соціал-демократичної партій.

Тимчасовій Уряд намагався втримати єдність Російської Імперії, перетвореної на демократичну республіку, був за продовження війни з Центральними Державами, виступав проти сепаратистських прагнень неросійських народів, визнаючи їм щонайбільше культурно-національну автономію. Противниками Тимчасового Уряду були більшовики, які через Ради робітничих і солдатських депутатів намагалися встановити свою владу.

Тимчасовий Уряд встановлював в усій державі, у тому числі й в Україні, обрані місцевими земськими зборами і революційними комітетами губернські (і повітові) виконавчі комітети на чолі з губернськими комісарами; до складу місцевої адміністрації в Україні обрано значне число українців; Генеральним губернатором Галичини й Буковини був призначений Д. Дорошенко, губернатором Галичини — І. Красковський, Буковини — О. Лотоцький.

На Україні існувало двовладдя (намагання Рад робітничих і солдатських депутатів виявити себе як третій чинник не мали успіхів) . Тимчасовій Уряд очолював князь Г. Львов (до кін. липня) , згодом О. Керенський. Спершу Тимчасовій Уряд ставився негативно до домагань Української Центральної Ради щодо національно-територіальної автономії України, але після проголошення І Універсалу УЦР і створення Генерального Секретаріату УЦР міністрами Тимчасового Уряду (О. Керенський, М. Терещенко, І. Церетелі) прибули 11 липня 1917 до Києва для переговорів, в наслідок яких вони визнали УЦР і Генеральний Секретаріат як крайовий орган України (представником України при Тимчасовом Уряді призначено П. Стебницького) , а УЦР, визнаючи Тимчасовій Уряд, обіцяла не робити таємних кроків для одностороннього здійснення автономії та поповнити свій склад і Генеральний Секретаріат представниками національних меншин України.

Це домовлення оформив II Універсал УЦР. Тимчасовій Уряд, не погоджуючись зі «Статутом Вищого Управління України» , що його видала Українська Центральна Рада, видав від себе «Інструкцію» (17. 8. 1917), якою обмежував права УЦР і Генерального Секретаріату, але й сам не дотримувався цієї «Інструкції», і робив перешкоди УЦР і Генеральному Секретаріатові в організації влади в Україні.

Серед членів Тимчасового Уряду більш позитивно до українських домагань ставився грузин І. Церетелі, негативно — кадети; міністр українець М. Терещенко не виявляв особливих симпатій до української справи.

Після жовтневого перевороту 1917 адміністративний апарат в Україні, призначений Тимчасовим Урядом, цілковито перестав діяти і вся влада перейшла до Української Центральної Ради та її адміністрації.
=====================================================
Задай у пошуковику (Гугл, Яндекс і т. п. ) "декларація тимчасового уряду" (у лапках) , і буде тобі щастя.
Юлия Новикова