Гуманитарные науки

Вопросы по украинскому языку! Помогите плиз!!!

Усне професійне спілкування передбачає використання діалогічної і монологічної форми. Як форма монологу є публічний виступ. Вони бувають різних видів і проводяться в ораторському стилі. Це – доповідь, промова, лекція.
Типи доповіді:

1) ділова доповідь – містить виклад питань із визновками і пропозиціями (розрахована на підготовлену аудиторію; відбувається активне обговорення, аргументована критика; слова вживаються тільки у прямому значенні, речення чіткі, аргументовані);

2) звітна доповідь – містить об’єктивні факти за певний період роботи підприємства; чітко окреслюється мета, характер, завдання, наводяться цифри, іноді – цитати. Варто укласти план доповіді, щоб була струнка система викладу. В кінці приймається рішення і програма на наступний період роботи.

Промова – усний виступ із висвітленням інформації, дуже часто емоційно насичений. Типи промови:

1) ділова промова – характеризується лаконізмом, критичністю, полемічністю та аргументованістю викладених фактів; орієнтована на логічне сприйняття слухача; сприймається у контексті якоїсь проблеми;

2) мітингова промова – виголошується на злободенну тему і стосується суспільних проблем, які хвилюють широкий загал; це короткий емоційний вислів, що висвітлює нестандартний аспект, щоб по-новому сприйняти відомі факти; використовуються вигуки, заклики, звертання; її успішність залежить від індивідуального стилю оратора;

3) агітаційна промова – дуже близька до мітингової, в ній пропагуються думки, переконання, ідеї і відбувається активна агітація за їх втілення в життя.

Лекція – це одна із форм розв’язання наукових, науково-навчальних, науково-популярних та інших знань шляхом усного викладу матеріалу; бувають: навчально-програмові, настановчі, оглядові, лекції зі спеціального курсу.
Олеся Хавренко
Лучший ответ
Искать можно, но, полагаю нужно выйти в украинские сайты.
Найти там. Вот в тему:
http://www.lib.ua-ru.net/inode/5021.html
http://revolution.allbest.ru/pedagogics/00028897_0.html
http://www.bestreferat.ru/referat-50806.html
Александр Леонов Так там все ответы есть.