Підійшов (у) притул, раз (по) раз
гукав, (по) перше, узяв ^до) відома,
(попід) тинню, на (сам) перед, ішли
один (по) одному, накинув (на)
опашки, кінець (кінцем) , будь (що)
будь, по (вік) віків, росте (в) глиб,
виходили (по) одинці, стояв одним
(один) , день (у) день сох, рушив (у)
чвал, встав (рано) вранці, всього (на)
всього, бачив (уві) сні, (по)
дружньому повір, (з) ранку (до)
вечора, (по) новому йде праця, хоч
(не) хоч, вивчив (на) пам’ять, в
(решті) решт, зроби (чим) скоріш, (на)
око помнож, поговорю сам (на) сам
Гуманитарные науки
помогите решить украинский язык, плиз:
Підійшов упритул, раз по раз гукав, по-перше, узяв до відома,
попідтинню, на самперед, ішли один по одному, накинув наопашки, кінець кінцем, будь що будь, по вік віків, росте вглиб,
виходили поодинці, стояв одним-один, день у день сох, рушив у
чвал, встав рано-вранці, всього-навсього, бачив увісні, по-дружньому повір, з ранку до вечора, по-новому йде праця, хоч-
не-хоч, вивчив напам’ять, врешті решт, зроби чим скоріш, на
око помнож, поговорю сам-на-сам
порешить
ну и украинский!
око помнож, поговорю сам-на-сам
1) Разом: підійшов упритул, попідтинню, насамперед, накинув наопашки, росте вглиб, виходим поодинці, рушив учвал, вивчив напам'ять, зроби чимскоріш.
2) Через один дефіс: по-перше, повік-віків, встав рано-вранці, по-дружньому повір, по-новому йде праця, врешті-решт.
3) Через два дефіси: будь-що-будь, всього-на-всього, хоч-не-хоч.
4) Двома словами: узяв до відома, кінець кінцем, стояв одним один, бачив уві сні, на око помнож.
5) Трьома й більше словами: раз по раз гукав, ішли один по одному, день у день сох, з ранку до вечора, поговорю сам на сам.
Ключ: люди більше вірять очам, ніж вухам.
зустрічаються помилки