Гуманитарные науки
перевидите пожалуйста на англиский ну очень прошу
да я до сих пор конечно хочу чтобы мой партнер был из заграницы!)расскажи про свою переписку на сайте знакомств неужели до сих пор ты никого не нашел?ты же долгий срок там зарегистрирован и ты же ни только мне писал?!Кстати как прошло день рождения?
Yes I till now certainly want that my partner was from abroad!) tell about the correspondence on a site of acquaintances really till now you nobody has found? You long term there are registered also you only to me wrote?! By the way as has passed birthday?
ищешь конфетку? думаешь там сладко? ну давай! после не забудь рассказать
Of course i would still like my partner to be from abroad. Tell me please about your correspondence on dating sites, i can't believe you still haven't found anyone. You have been registered there for a long time and you did write to others, not just me. By the way, how did the birthday go?
Yes I certainly want till now that my partner was from abroad!) tell about the correspondence on a site of acquaintances really till now you has found nobody? You long term there are registered also you only to me wrote?! By the way as has passed birthday?
Of course, I still wanna have a partner from other country. Tell me about your correspondence on the dating website. Are you really couldn't found any partner? After all, you have an account for a long time. Did you ever communicate with anybody but me?! By the way, how did you celebrated you Birthday?
P.S. Предыдущие по ходу просто тупо воспользовались автоматическим переводчиком.
набери в яндоксе "переводчик онлайн" англорусский. и все вопросы решены. простая програмка. желаю удачи.