Юмор

а зачем МЕЛИЦИОНЭРУ СВИСТУЛЬКА?

чтобы все видили что это МЕЛИЦИОНЭР!!!!)))))))))))))))))))
Татьяна Шевченко
Лучший ответ
Под нос себе насвистывать..
что бы после неё палкой начать работать
ЗАПРОШУЄМО НА РОБОТУ ДО ОРГАНІВ ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

ТІЛЬКИ У НАС :

• ненормований робочий день та робота в особистий час;
• один вихідний на місяць та низька заробітна плата;
• безоплатна відпустка раз на три роки у зимовий період;
• придбання форменого одягу та паливно-мастильних матеріалів за власні кошти;
• ви отримаєте можливість переходити вулицю на червоний сигнал світлофора, запливати за буї, їздити з не пристебнутими пасками безпеки, стояти під стрілою крана, безкоштовно переглядати безкоштовні концерти та футбольні матчі, отримувати 100 % знижку при купівлі насіння у бабусь та ряд інших суттєвих пільг;
• будете мати унікальний шанс рідше бачитись з друзями, членами родини та уникати участі у нудних сімейних святах і вихованні дітей;
• вам буде надана можливість цілодобового повноцінного спілкування з найбільш неблагонадійними та соціально незахищеними верствами населення (алкоголіками, наркоманами, повіями, вбивцями, сексуальними збочинцями, психічно хворими, бомжами, хворими на туберкульоз та СНІД, пенсіонерами біля під’їздів та колегами по роботі);
• за максимально короткий термін ви зможете отримати букет різноманітних хронічних захворювань (від початкової стадії алкоголізму, виразки шлунку і гастриту на фоні ожиріння до маніакальної депресивного психозу...).. .
ПЕРЕВІР СЕБЕ НА МІЦНІСТЬ ТА ВИТРИВАЛІСТЬ!
..людей пугать!
вместо жвачки, шоб жрать не хотелось...
Ольга Рыжих
художественным свистом заниматься
Аня Теплинская
Ну хоть что то должны они делать...:)
Шоб ПИОНЭРЫ по струнке ходили....
Её вместе с пестиком выдают :)))))))))
Что б деньги не в доме а в банке водились!!!
Татьяна *****
Да в детсве не наствистелся .
Хоть как то себя веселить в тяжелые рабочие будни.
Uchiha Младший