Юмор
а зачем МЕЛИЦИОНЭРУ СВИСТУЛЬКА?
чтобы все видили что это МЕЛИЦИОНЭР!!!!)))))))))))))))))))
Под нос себе насвистывать..
что бы после неё палкой начать работать
ЗАПРОШУЄМО НА РОБОТУ ДО ОРГАНІВ ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ
ТІЛЬКИ У НАС :
• ненормований робочий день та робота в особистий час;
• один вихідний на місяць та низька заробітна плата;
• безоплатна відпустка раз на три роки у зимовий період;
• придбання форменого одягу та паливно-мастильних матеріалів за власні кошти;
• ви отримаєте можливість переходити вулицю на червоний сигнал світлофора, запливати за буї, їздити з не пристебнутими пасками безпеки, стояти під стрілою крана, безкоштовно переглядати безкоштовні концерти та футбольні матчі, отримувати 100 % знижку при купівлі насіння у бабусь та ряд інших суттєвих пільг;
• будете мати унікальний шанс рідше бачитись з друзями, членами родини та уникати участі у нудних сімейних святах і вихованні дітей;
• вам буде надана можливість цілодобового повноцінного спілкування з найбільш неблагонадійними та соціально незахищеними верствами населення (алкоголіками, наркоманами, повіями, вбивцями, сексуальними збочинцями, психічно хворими, бомжами, хворими на туберкульоз та СНІД, пенсіонерами біля під’їздів та колегами по роботі);
• за максимально короткий термін ви зможете отримати букет різноманітних хронічних захворювань (від початкової стадії алкоголізму, виразки шлунку і гастриту на фоні ожиріння до маніакальної депресивного психозу...).. .
ПЕРЕВІР СЕБЕ НА МІЦНІСТЬ ТА ВИТРИВАЛІСТЬ!
ТІЛЬКИ У НАС :
..людей пугать!
вместо жвачки, шоб жрать не хотелось...
художественным свистом заниматься
Ну хоть что то должны они делать...:)
Шоб ПИОНЭРЫ по струнке ходили....
Её вместе с пестиком выдают :)))))))))
Что б деньги не в доме а в банке водились!!!
Да в детсве не наствистелся .
Хоть как то себя веселить в тяжелые рабочие будни.