Самостоятельный отдых

Хто знає,які є бази відпочинку недорогі у Львівській області???

Daniyar Tastandiev
Славсько, Орявчик, Тисовець, Сколе, Східниця, Трускавець, Моршин, Львів, Розлуч.
Львівська область розташована на самому заході України. Велика частина області знаходиться на кордоні з Польщею. Для відвідин Львівської області є безліч причин. Перш за все, якщо вас цікавить пізнавально-інтелектуальний відпочинок в Львівській області, то тут вам завжди раді показати старовинні замки, величні фортеці і багато інших пам'ятників архітектури. Олеський, Золочивський, Підгорецький, Жовківський замки, стародавні церкви, могила Святослава і безліч інших видатних місць. Найбільший інтерес в Львівській області звичайно ж представляє по-європейськи затишне місто Львів. Відпочинок у Львові - це вузенькі вулиці, стародавні церкви і будинки, а також залишки охоронних споруд міста. . Затишні кав'ярні, театри, парки. . Високий замок, Личаківське кладовище, Шевченківський гай.. .

Якщо ж метою вашого приїзду є активне проведення часу, то відпочинок на засніжених горах саме для вас. Гірськолижні курорти Львівської області є найвідомішими в Україні. Містечко Славсько щорічно приймає безліч туристів зі всієї України і сусідніх держав. . Відпочинок у Львівській області - це екскурсія в середньовіччя, активний відпочинок і безліч приємних емоцій!
Наталья Перепелкина
Лучший ответ
привет, я тоже с Украины, но к сожаления во Львовской области не разу не был, сори не могу помочь)
п. с. 2 aggression - нацист и дебил!!!
Илюха Капкин
Эт точно! Какая разница кто на каком говорит. Поищи по инету - выдаст много инфы по базам отдыха!