Лингвистика
Хто знає добре українську мову? Є вчителі? Перевірте правопис деяких слів, будьласка!
Змориний, подільських, Волинських, немов би сувій, підніжжя замкової гори, увінчаної, надщербленою, східне передмістя, спотикався, вичовганих, каміння, мощної, на довгих переходах, виїзжав, Городоцьким трактом, залишилося позаду, стискалося, і щораз, жухлим будячем і собачою кропивою, (вершник ЗУПИНИВ коня, спішився), потрібен, хазяїн, плече, поплескав його по шиї, заскоринені першим інієм загони, подався до Підзамича, будьякої ночліжки,втомливої,"Онуфріївський" монастир, на непримітному будинку, з притензійним, придивлявся, досвідченим оком, відрізняючи прибулих, смушевій шапці, з під якої, привернув його увагу. подивіться, будьласка, що не вірно!
змориний - зморений
виїзжав - вийжджав
мощної - потужної
жухлим будячем - даже не знаю, честно скажу
спішився - лучше напиши "поспішав"
заскоринені - лучше "покриті"
будьякої - БУДЬ-ЯКОЇ
ВТОМЛИВО - ВТОМЛЕННОЇ (???)
притензійним - претензійної
виїзжав - вийжджав
мощної - потужної
спішився - лучше напиши "поспішав"
заскоринені - лучше "покриті"
будьякої - БУДЬ-ЯКОЇ
ВТОМЛИВО - ВТОМЛЕННОЇ (???)
притензійним - претензійної
Зморіній, подільських, Волинській, наче сувій, підніжжя замкової гори, увінчаною, вищерблені, східне передмістя, спотикався, вічовганіх, камені, потужно, на довгих переходах, віізжав, Городоцьким трактом, залишилося позаду, стискалося, і кожного разу, тьмяні пробуджуючи і собачої кропивою, (вершник зупинив коня, коня) , потрібен, господар, плече, поплескав його по шиї, заскорінені перший ініем загони, відправився в Підзаміча, будь-який ночліжки, виснажливої, "Онуфріївський" монастир, на непримітному будинку, з прітензійнім, придивлявся, досвідченим оком, відрізняючи прибулих, смушевій шапці, з під якої, привернув його увагу.
Ленуська Тельнова
двойка Вам, Анна!!!!
В парижском кафе сидит пожилой немец, пьет кофе, а рядом компания гарных хлопцев распивает из-под полы самогон и заедает салом. Немец в недоумении:
- Простите, господа, Вы откуда?
- Да с Украины!
- А что это такое: Украина?
- Незалежная держава, дед! У нас и герб, и гимн, и флаг!
- А где это?
- Ты шо спятил? У нас и флаг, и герб, и гимн. Ты шо Донбасс не знаешь?
- У моего отца там шахты были еще. Но это же Россия!
- Совсем сдурел, старый! У нас и флаг, и герб, и гимн. Крым!
- Я юношей воевал в Крыму с русскими. Но это же тоже Россия! А какой язык-то у вас?
- Украинский! Державна мова!
- А как по-украински будет "нога"?
- Нога, дед!
- А "рука"?
- Рука!
- А "голова"?
- Голова!
Немец прибалдел:
- А "задница"?!
- Срака!
- Так вы из-за одной СРАКИ выдумали герб, гимн и флаг?
Омен-Анекдоты
- Простите, господа, Вы откуда?
- Да с Украины!
- А что это такое: Украина?
- А где это?
- Украинский! Державна мова!
- А как по-украински будет "нога"?
- Нога, дед!
- А "рука"?
- Рука!
- А "голова"?
- Голова!
Немец прибалдел:
- А "задница"?!
- Срака!
Омен-Анекдоты
****laura ****
ааахаахахахаахахаххахаахахахаххххххххххаааааааааааа
+ 5))))