Лингвистика

а ви знаєте українську мову?наскільки добре?і чи згодні ви що українська мова самий корисний цікавий і потрібен

знаю настільки добре. щоб підказати: 1. перед сполучником "ЩО" завжди ставиться кома. 2. сама цікава - не існує такого ступеню порівняння. є найцікавіша і найбільш цікава 3. Слово "мова" - жіночого роду. відповідно прикметники. які це слово характеризують. теж повинні бути цього ж роду ; 4. Потрібен - не існує. є потрібний
Російську знаю настільки ж добре
Ясмина Мамилова
Лучший ответ
Немного понимаю. Достаточно, чтобы общаться в быту, но мне и этого не надо - в другой стране живу.
В.
Вiт@л&й ...
Нi, я не згоден що українська мова сама корисна, цікава і потрібна.
Вот росiйска так, а українська мова тьфу. Тiлькi для салоедiв и корисна.

Я всё правильно написал? Честное слово, впервые в жизни.
Алексей Л
Здесь - "Ответы, ру - написано и разговаривают по-русски. Отправьте свой вопрос в англоязычную страну. Там вас уважат. На сколько можно не уважать своей упертостью речь собеседников.
1) Знаю, довольно хорошо.
2) Не могу понять, чем полезна, для кого? Разве что полезно её изучение для русскоязычных украинских политиков, ломающих язык привселюдно.
3) Нужна для общения
Alina Vorobyova
Похоже этот вопрос был задан на русском в он-лайн переводчике. Вот тебе и результат.
Елена Малько
Язык как язык!
С каким сравнить хотите?
Людочка
Ты сам её не знаешь (у тебя проблемы с родами) , а лезешь туда же (в националисты)...
не правильно написал))) в конце
я добре знаю українську мову, оскільки українка. Я вважаю, що для громодян нашої країни вона корисна, але разом з тим, я не заперечую значення інших мов, наприклад російської, яка розповсюджена на більшій частині нашої країни.
* Ada * Ada
а зачем его знать? он что международный что ли .да я бы не сказал, что он красивый и востребованный .
Вот англ .яз- востребован, а фр - красивый
Юрий Щеглов
вчера наблюдал как два кацапа прочитав на магазине ЦИЛЕДОБОВО обсуждали что это такое
Anna C