Лингвистика

Можете перевести на украинский?

Не стреляйте в лебедей
Издавна человек поклонялся лебедям. Каждый согласится, что это самая величественная и гордая птица из всех существующих на Земле. А из всех обитающих в Европе пернатых ещё и самая круп ная. У неё пышное и густое оперение с большим количеством пуха,
Лебедь, что называется, «держит осанку». Когда он плывёт по водной глади, его движения размеренны и неторопливы.
В дикой природе эти птицы очень осторожны и стараются держаться вдали от берегов. Лебеди любят устраивать гнездовья на крупных озёрах, предпочитают водоёмы, сильно заросшие у берегов камышом и другой водной и прибережной растительности Иногда селятся на морских побережьях, если там есть зарос. пн тростника.
В тех местах, где к этим птицам относятся почтительно и не три вожат их, они гнездятся на небольших прудах, нередко вблизи жилья человека. Эти красавцы не боятся людей и берут угощение приямо с рук.
За некоторым исключением лебедь — перелётная птица, им иногда и перелётные птицы остаются зимовать в районе гнездования. Например, зимуют на незамерзающих проливах и полыньях у берегов Скандинавии, на Балтийском море.

Могут быть ошибки. Извините пожалуйста. Срочно надо.
Не стріляйте в лебедів
Здавна людина поклонялася лебедям. Кожен погодиться, що це найвеличніший і найгордіший птах з усіх існуючих на Землі. А з усіх, що мешкають в Європі пернатих, ще й самий великий. У нього пишне й густе оперення з великою кількістю пуху.
Лебідь, що називається, «тримає поставу». Коли він пливе по водній гладині, його рухи розмірені і неквапливі.
У дикій природі ці птахи дуже обережні і намагаються триматися удалині від берегів. Лебеді люблять влаштовувати гніздів'я на великих озерах, віддають перевагу водоймам, рясно зарослим біля берегів очеретом та іншою водною і прибережною рослинністю.
Іноді селяться на морських узбережжях, якщо там є зарості пн очерету.
У тих місцях, де до цих птахів ставляться шанобливо та не тривожать їх, вони гніздяться на невеликих ставках, нерідко поблизу житла людини. Ці красені не бояться людей і беруть частування просто з рук.
За деяким винятком лебідь - перелітний птах, їм іноді й перелітні птахи залишаються зимувати в районі гніздування. (вот это предложение как-то непонятно звучит) Наприклад, зимують на незамерзаючих протоках і ополонках біля берегів Скандинавії, на Балтійському морі.
Арман Сагындыков
Лучший ответ
Не стріляйте в лебедів
Здавна людина поклонявся лебедям. Кожен погодиться, що це найвеличніша і гордий птах з усіх існуючих на Землі. А з усіх що мешкають в Європі пернатих ще й сама круп ная. У неї пишне і густе оперення з великою кількістю пуху,
Лебідь, що називається, «тримає поставу». Коли він пливе по водній гладі, його рухи спокійні і неквапливі.
У дикій природі ці птахи дуже обережні і намагаються триматися далеко від берегів. Лебеді люблять влаштовувати гніздів'я на великих озерах, воліють водойми, сильно зарослі біля берегів очеретом та іншої водної і прибережної рослинності Іноді селяться на морських узбережжях, якщо там є заріс. пн очерету.
У тих місцях, де до цих птахів відносяться шанобливо і не три вожатих їх, вони гніздяться на невеликих ставках, нерідко поблизу житла людини. Ці красені не бояться людей і беруть частування пріямо з рук.
За деяким винятком лебідь - перелітний птах, їм іноді й перелітні птахи залишаються зимувати в районі гніздування. Наприклад, зимують на незамерзаючих протоках і ополонках біля берегів Скандинавії, на Балтійському морі.
Сергей Бугаец Я же просил не машинный. Уже 2 ответа с переводчиков
нет
Amantay Bilialov
Не стріляйте в лебедів
Tolkyn Sartaeva