Магия

есть ли заговоры от пьянки?

Молитва

О Премилостивая Владычице! К Твоему заступлению ныне прибегаем, молений наших не презри, но милостиво услыши нас: жен, детей, матерей - и тяжким недугом пианства одержимых и того ради от матере своея, Церкве Христовы, и спасения отпадающих братии и сестер и сродник наших исцели. О Милостивая Мати Божия, коснися сердец их и скоро возстави от падений греховных, ко спасительному воздержанию приведи их. Умоли Сына Своего, Христа Бога нашего, да простит нам согрешения наша и не отвратит милости Своей от людей Своих, но да укрепит нас в трезвении и целомудрии.

Приими, Пресвятая Богородице, молитвы матерей, о чадех своих слезы проливающих, жен, о мужех своих рыдающих, чад, сирых и убогих, заблуждшими оставленных, и всех нас, к иконе Твоей припадающих. И да приидет сей вопль наш, молитвами Твоими, ко престолу Всевышняго. Покрый и соблюди нас от лукаваго ловления и всех козней вражиих, в страшный же час исхода нашего помози пройти непреткновенно воздушныя мытарства молитвами Твоими избави нас вечнаго осуждения, да покроет нас милость Божия в нескончаемыя веки веков. Аминь.
Кондак 13

О Премилостивая Мати Сладчайшаго Господа нашего Иисуса Христа! Нынешнее наше услыши моление и избави нас от всех недугов, душевных и телесных, наипаче же свободи страждущих недугом пианства рабов Твоих (имена их) , да не во зле погибнут, но да спасеннии Тобою, присно вопиют Богу: Аллилуиа.
Икос 12

Поюще Твоя чудеса и велию милость, людем, одержимым страстию пианства, явленныя, молим Тя, Владычице, спаси и помилуй, и настави нас на стезю праву, и не остави нас, покрова Твоего ищущих и зовущих Ти:

Радуйся, воздержанию от греха пианства всех подвизающая;

Радуйся, от пристрастия к вину росою милости Твоея свобождающая.

Радуйся, страждущих от тяжкаго греха пианства присное врачевание;

Радуйся, бедствующим в страстех скорая Помощнице.

Радуйся, малодушых дивное ободрение;

Радуйся, благодушных велия радосте.

Радуйся, Радуйся, гордых смиряющая;

Радуйся, смиренныя возвышающая и всем спасения желающая.

Радуйся, Владычице, Неупиваемая Чаша, духовную жажду нашу утоляющая.
Татьяна Репина
Лучший ответ
купите икону Неупиваемая чаша... и молитесь.
Наговаривают на спиртное: " Как не горит в реке вода, так не болит душа у раба Божьего ( имя ) по зеленому вину. Не сохнет рот, не горит живот. Отныне и довеку раб Божий ( имя ) вина не пьет. Аминь. "
Берут хмельное и несут его на кладбище. Стоят в воротах и ждут, чтоб провезли хоронить покойника, и тут же говорят: "Как покойник среди нас не живет, так и раб (имя) хмельного не пьет. Аминь. "
На убывающий месяц в полночь наговаривать на вино:
"Как покойник из гроба не встанет, вина зелена не пьет, так и ты, раб Божий (имя) , не пей ни с утра зари, ни в полдень на день, ни с вечера на ночь. Аминь".
Так же, лечат от алкоголизма, непосредственно обращаясь к пьющему, про себя ли, щепотом, зависит от ситуации.
Шептать в левое ухо спящему мужу или сыну на убывающей луне в предрассветный час: "Не пей! Чёрное уходит за белым! Не пей! Рваное становится целым! Не пей! Да будет так! "
От запоя: "Во имя Отца и Сына, и Святого Духа, аминь! Хмель и вино отступись от раба Божьего (имя) в темные леса, где люди не ходят и кони не бродят, и птица не летает. "
От такого дела.... заговоры помогают плохо - причин может быть до кучи. Как ответили выше - и порча на зависимость тоже. Может быть и подселение. Лучше попробовать экзорцизм + чистка у хорошего мастера.
Елена Макарова
заговоров - море, только они работают далеко не у каждого практика, если не сказать больше
Есть, но опыт показывает, что они практически не работают.
Иконе Неупиваемая Чаша должен молиться сам пьющий. А заговоры есть и Вам их написали. Особенно обратите внимание на шепот спящему в ухо. Но там условие мужу или сыну. Это строго!
Что в вашем понимании пьянка? Алкоголизм? Или порча на алкоголизм?