Постом, молитвой и святой водой.
УТРЕННИЕ МОЛИТВЫ
•Господи, благослови. +
•Во имя Отца, и Сына, и Святого Духа. Аминь. +
•Слава Тебе, Боже наш, слава Тебе. +
•Царю Небесный, Утешителю, Душе истины, Иже везде сый и вся исполняяй, Сокровище благих и жизни Подателю, прииди и вселися в ны, и очисти ны от всякия скверны, и спаси, Блаже, души наша. +
•Святый Боже, Святый Крепкий, Святый Безсмертный, помилуй нас (трижды). +++
•Слава Отцу и Сыну и Святому Духу, и ныне и присно и во веки веков. Аминь. +
•Пресвятая Троице, помилуй нас; Господи, очисти грехи наша; Владыко, прости беззакония наша; Святый, посети и исцели немощи наша, имени Твоего ради. +
•Господи, помилуй (трижды). +++
•Отче наш, Иже ecu на небесех! Да святится имя Твое, да приидет царствие Твое, да будет воля Твоя, я ко на небеси и на земли. Хлеб наш насущный даждь нам днесь; и остави нам долги наша, якоже и мы ос¬тавляем должником нашим; и не введи нас во искуше¬ние, но избави нас от лукавого. Яко Твое есть Царство и сила и слава Отца и Сына и Святаго Духа, и ныне и присно, и во веки веков. Аминь. +
•К Тебе, Владыко Человеколюбие, от сна восстав при¬бегаю, и на дела Твоя подвизаюся милосердием Твоим, и молюся Тебе: помози ми на всякое время, во всякой ве¬щи, и избави мя от всякия мирския злыя вещи и диавольского поспешения, и спаси мя, и введи в Царство Твое вечное. Ты бо ecu мой Сотворитель и всякому благу Промышленник и Податель, о Тебе же все упование мое, и Тебе славу возсылаю, ныне и присно и во веки ве¬ков. Аминь. +
•Спаси, Господи, люди Твоя, и благослови достояние Твое, победы православным христианам на сопротивныя даруя, и Твое сохраняя Крестом Твоим Жительст¬во. +
•Богородице Дево, радуйся, Благодатная Марие, Гос¬подь с Тобою; благословенна Ты в женах и благословен плод чрева Твоего, яко Спаса родила ecu душ наших. +
•Ангеле Божий, хранителю мой святый, на соблюде¬ние мне от Бога с небесе данный, прилежно молю тя: Ты мя днесь просвети, и от всякого зла сохрани, ко благому деянию настави и на путь спасения направи. Аминь. +
•Моли Бога о мне, святый угодниче Божий (имя), яко аз усердно к Тебе прибегаю, скорому помощнику и мо¬литвеннику о душе моей. +
•Спаси, Господи, и помилуй раб Твоих: (назвать име¬на родителей, сродников, благодетелй и всех, кого лю¬бишь и о ком хочешь помолиться о здравии) и всех пра¬вославных христиан, и прости им вся согрешения воль¬ная и невольная, и даруй им здравие душевное и телес¬ное. +
•Упокой, Господи, души усопших раб Твоих (имена) и всех православных христиан, и прости им вся согреше¬ния вольная и невольная, и даруй им Царствие Небес¬ное. +
•Достойно есть яко воистину блажити Тя, Богоро¬дицу, Присноблаженную и Пренепророчную и Матерь Бога нашего. Честнейшую Херувим и Славнейшую без сравнения Серафим, без истления Бога Слова рождшую, сущую Богородицу Тя величаем. +
•Слава Отцу и Сыну и Святому Духу, и ныне и при¬сно и во веки веков. Аминь. +
•Господи помилуй (трижды). +++
•Господи Иисусе Христе, Сыне Божий, молитв ради Пречистыя Твоея Матери, преподобных и богоносных отец наших и всех святых, помилуй нас. Аминь. +
•Слава Тебе, Боже наш, слава Тебе. +
Магия
как избавится от сущности
Swetlana Swetik
бес мешает
Swetlana Swetik
да сегодня возьму из храма святую водичку.
Майя Ашифина
а молитва какая
Прежде чем пытаться избавляться от сущности, нужно ее диагностировать. А то может быть это ваши тараканы и не более.
Вообще заметила, что большинство людей пытаются своему поведению и своим проблемам найти оправдания в сущностях или порчах, которых у них нет, а со своими тараканами в голове никто не хочет работать и уж тем более менять себя.
Ведь магия это панацея от всех болезней, сейчас вам взмахнут волшебной палочкой и у вас все пойдет тип топ.
Нет у Вас никакой сущи и негатива нет, не наговаривайте на себя.
Майя Ашифина
а почему тогда мозг гниёт?
Смотря где! В человеке или в Доме?
Обратиться к экзарцисту.
Про какую сущность (хотя би примерно) идет речь? Чем она вам мешает?
Swetlana Swetik
тянет к мужика. уже номера атйные есть тайные