Боже Вечный, избави нас от пленения диавола, измы раба твоего (имя) от всякого действа духов нечистых, - и им бесом отступите от души и тела, от раба твоего (имя) , и да не пребудут, ниже таятся в нем, или на него нападающи, но да отбежит именем твоим единородного ты Сына, Господа нашего Иисуса Христа и животворящего Креста, и Святого твоего и животворящего Духа от создания рук твоих, да очистится от всякого диавольского действия, навета, преподобно и праведне, и благочестне поживает, сподобляем и животворящих тайн, единородного ты Сына и Господа Бога нашего, Иисуса Христа, с ним же благословен еси и препрославлен, с пресвятым и благим, и животворящим ти Духом, - всегда, ныне и присно и во веки веков. Аминь.
Да отбегут и отступят от дому сего и от места сего! И яке вхождении всяком путном и путешествии, в ядении и питии, от раба Божия (имя) - всякого диявольского обстояния и чародеяния волшебная действа окроплением молитвы и воды сея окроплением исчезните вси диявольские силы, во имя Отца и Сына, и Святого Духа. Аминь.
Магия
Есть заговор от "злых" слов?
Да, от злых слов уберечь себя можно...::)))
Твои речи - тебе в плечи
Хорошый оберег Скрутить дулю в кармане на злые слова
МОЛИТВА МИХАИЛУ АРХИСТРАТИГУ. ГРОЗНОМУ ВОЕВОДЕ.
Господи Боже, Великий Царю Безначальный! Пошли, Господи, Архангела Твоего Михаила на по-мощь рабу Твоему (имя) , изъяти его от враг его видимых и невидимых.
О, Господень Михаиле Архангеле! Демонов сокрушителю, запрети всем врагам, борющимся со мною, сотвори их яко овцы и сокруши их яко прах пред лицем ветра. О, Господень Великий Ар-хангеле Михаиле! Архистратиже, шестокрылых первый княже, воевода Небесных Сил – Херувим и Серафим и всех святых. О, Угодный Михаиле Архангеле! Хранителю неизреченный, буди мне Великий Помощник во всех обидах, в скорбях, печалях, в пустынях, на распутьях, на реках и на морях тихое пристанище. Избави мя, Великий Михаиле Архангеле, от всяких прелестей лукавых диавольских, егда услышит мя, грешного раба Своего (имя) , молящегося Тебе и призывающего имя Твое Святое, ускори на помощь мне и услыши молитву мою. О Великий Архангеле Михаиле! Победи вся противящееся мне силою Честнаго и Животворящего Небеснаго Креста Господня, мо-литвам Пресвятые Богородицы, Святых Ангелов и Святых Апостолов, Святаго Пророка Божии Илии, Святаго Великого Николая, архиепископа Мир Ликийских Чудотворца, Святаго Андрея Юродивого, Святых Великомучеников Никиты и Евстафия, Преподобных Отец и Святых Святи-телей и Мучеников и всех Святых Небесных Сил.
О Великий Архангеле Михаиле! Помози мне, грешному рабу Твоему (имя) , избави мя от труса, потопа, от огня и меча, от напрасныя смерти, от всякаго зла и от врага льстиваго и от бури нано-симыя и от лукаваго избави мя, Великий Михаиле Архангеле Господень, всегда ныне и присно и во веки веков. Аминь!