Мистика, эзотерика
i’m 19 and i hate my life. Pls, help me! Я 19 и я ненавидите моя жизнь. Плс, помочь мне!
i hate my life, I don’t do good a school I always forget to do homework and I don’t really have any friends. My family hate me, seriously I would like to tell you what my mum says about me but there is to much its that bad, I haven’t cut myself but I will try it when im alone at home. There is too much in my mind, I no NO confidence and im seriously really shy, if someone talked to me I would just act that he are she isent there. I also think im gay, I like this guy in my class but I don’t think he is gay and I cant express my feelings to him because it will be awkward and I will get bullied more. Please Help, im so miserable and lonely :'(
А что же так загнал себя в тупик. От решения проблем не отвертеться. Как не откладывай на долгий ящик всераано придется решать. Чем дольше избегаеш решения проблем тем хуже. Оно накапливается все больше и больше
прекрасно, а теперь то же самое только по РУССКИ, ИБО ВЫ НА РУССКОМ ПУТИ и наши законы вы обязаны чтить и соблюдать когда вы у нас
Ты ужасно пишешь по английски, так что на русском пиши)
Елена Кузнецова
http://suicideproject.org/2013/10/im-13-and-i-hate-my-life/ Я скопировал этот вопрос и немного изменила год сам по себе сказал в прошлом человека да
yoU.. нудный... дуже..))) хмъ
shut the fuck up you fucking emo!
Уважаемый. Не надо косить под англоязычного. Ваш английский ужасен.
Елена Кузнецова
http://suicideproject.org/2013/10/im-13-and-i-hate-my-life/ Я скопировал этот вопрос и немного изменила год сам по себе
Caro amico, avrà inizio nel mese di settembre, compiti scolastici, e vi sentirete meglio.
Пишите по-русски, если уж забрели на русский сайт
you hate your life, then your life is worth it. You make a fool out of yourself distorting even the language as the demons do. You have no desire to live, as you haven't developed your mind and your brain may be locked, then you ask us to unlock it or you want us to feel sorry for the poor guy like you. You are bullshit you know it?
Fuck it... Go fun...
из пятого кл выгнали переписал из газет с ошибками второгодник прямой путь в дворники или к церкви побираться
Эко тебя завернуло. А всё потому что девушки не писают на улице.