нельзя гадать при беременности, тем более сложной, лучше читайте молитву.
о рождении здоровых и красивых детей молитесь перед иконой Богородицы «Скоропослушница» . Слова молитвы следующие:
Преблагословенная Владычице, Приснодево Богородице, Бога Слова паче всякаго слова на спасение наше рождшая, и благодать Его преизобильно паче всех приявшая, море явльшаяся Божественных дарований и чудес приснотекущая река, изливающая благость всем, с верою к Тебе прибегающим! Чудотворному Твоему образу припадающе, молимся Тебе, всещедрей Матери человеколюбиваго Владыки: удиви на нас пребогатыя милости Твоя и прошения наша, приносимая Тебе, Скоропослушнице, ускори исполнити все, еже на пользу во утешение и спасение коемуждо устрояющи. Посети, Преблагая, рабы Твоя благодатию Твоей, подаждь недугующим цельбу и совершенное здравие, обуреваемым тишину, плененным свободу, и различными образы страждущих утеши. Избави, Всемилостивая Госпоже, всяк град и страну от глада, язвы, труса, потопа, огня, меча и иныя казни временныя и вечныя, Матерним Твоим дерзновением отвращающи гнев Божий; и душевнаго разслабления, обуревания страстей и грехопадений свободи рабы Твоя, яко да непреткновенно во всяком благочестии поживше в сем веце, и в будущем вечных благ сподобимся благодатию и человеколюбием Сына Твоего и Бога, Емуже подобает всякая слава, честь и поклонение со Безначальным Его Отцем и Пресвятым Духом, ныне и присно и во веки веков. Аминь.
Прочие предсказания
Рожу ли я нынешнего малыша. Беременностьпротекает очень тяжело. Очень боюсь. Очень нервы на пределе. Боюсь сума сойти.
Ну и.. ?
Боимся о чём?
Некоторые ЗАБЕРЕМЕНЕТЬ не могут, а у Вас такоен счастье!
А о том, что забеременеть сложнее, чем родтить - любая грамотная баба скажет\!
Боимся о чём?