Прочие социальные темы

Как на Украине относятся к Великой Отечественной Войне? Что там говорят детям о Войне?

Нужно срочно!!!!
Друга світова війна призвела до страшних наслідків для України. 42 від¬сотки всіх збитків, спричинених війною Радянському Союзу, припадали на Україну. За приблизними підрахунками в жорнах^ійни загинуло 5,3млн осіб, 2,3 млн українців було вивезено на примусові роботи до Німеччини. Загальні збитки економіки сягали 40 відсотків.
Не зрозумілою для більшості українського народу залишилася ідея інте¬грального націоналізму. Як і в роки першої світової війни, українці часом зму¬шені були воювати один з одним. Боротьба з фашизмом загострювалась бо¬ротьбою між прибічниками радянської влади й Української незалежної дер¬жави, спроба відновлення якої у червні 1941 року закінчилася поразкою. Але ця спроба знову показала невгамовне прагнення українців до власної держав¬ності.
Війна потребувала перебудови держави і права України згідно з умовами воєнного часу. Ця перебудова здійснювалась у суворій відповідності до змін, що відбувалися в державному механізмі та законодавстві Союзу СРСР. Цен¬тралізація держави і права, яка є характерною для тоталітарного режиму, особливо посилюється в роки війни. Діяльність надзвичайних органів влади, трибуналів, позасудовихрепресивних органів була візитною карткою коман¬дно-адміністративної системи. Будівництво казармового соціалізму продов-
Музичено П. П. Історія держави і права України. Навч. посіб.
-471 с.
Nazzzim)) |Ya|Rmuhametov))
Лучший ответ
Спроси хохлов они предали своих предков
Изменилось только освещение роли ОУН, Бендеры и т. п. Ну ещё по 39-му году добавилась информация : пакт Молотова=Риббентропа, расстрел поляков в Катыни. Может цифры потерь воюющих сторон подкорректированы. Всё остальное осталось на месте.
Марина Крутова
да нормально к ним относятся, у них нехилые льготы
Karina Persik
Нормально, всестороннее изучение
Правду !!!И даже приходится уже доказывать что самая большая танковая битва была не под Прохоровкой, а районе Броды-Луцк-Ровно
Венера Сафина
Я хоть и не хохол, но живу на украине, и мой реденок учит историю не по учебникам прища, а по тем что и я учил 20 лет назад.
Я свою внучку учу по старым учебникам дома. Современные учебники пишут все кому не лень, причём с грамматическими ошибками (про остальное уж не хочется говорить) авось, что-нибудь получат
Денис Тихонов
Мася Мася Пусть ребёнок почитает журнал "Познайка". Это избавляет от многих неприятных моментов во время разговора, так как журнал имеет патриотическую направленность.