Прочие социальные темы

Чому Європейські країни зацікавлені в організації заповідників в Африці?

хочуть там вирощувати негритянських немовлят, щоб потим их поидати
Игорь Кулешов
Лучший ответ
Территории нужны. Без людей.
Юра Арчаков
Некоторым краинам до такой сознательности, як до Киева пiшки.
Sprechen sie bitte russisch!!!!Вы поняли?
ОК
Оля Козлова
Природу любят и не гонятся за выгодой, наверное
Anatoly Isakov
А что в этом плохого?
Африка. На сьогоднішній момент є важливим рекреаційним регіоном, так як має великий потенціал для розвитку туристичної сфери.

Привабливість африканського регіону заключається в:

1. теплий клімат, сонячні дні на протязі всього року;

2. чудові піщані пляжі;

3. унікальні історичні та культурні пам’ятки (Єгипетьсі піраміди) ;

4. екзотична флора і фауна (заповідники, національні парки, які зберегли свій первісний стан) .

Але існують фактори які мають відштовхуючій вплив на туристів:

· низькій рівень економічного розвитку;

· слабо розвинена рекреаційна інфраструктура (розміщення туристів, транспортні сполучення) ;

· природні умови в окремих районах (жара, суховії, чисельні опади) ;

· нестабільне політичне положення в деяких країнах.

Але для африканського регіону є дуже важливим і вигідним розвивати туристичну галузь. Уряди багатьох африканських країн приділяють увагу розвитку рекреаційних ресурсів, вбачаючи в туризмі важливу статтю прибутку, а інколи навіть єдиний шлях економічного підняття. Економіка таких країн, як Кенія, Танзанія, Єгипет, Марокко, Туніс, Мадагаскар та Маврикій, у значній степені залежать від іноземного туризму, так як це є надійним джерелом надходжень іноземної валюти.

А Європейські країни, очевидно хочуть бути інвесторами.... щоб потім мати від того прибуток?
K.
Kavalyer .