Прочие социальные темы
Чому Європейські країни зацікавлені в організації заповідників в Африці?
хочуть там вирощувати негритянських немовлят, щоб потим их поидати
Территории нужны. Без людей.
Некоторым краинам до такой сознательности, як до Киева пiшки.
Sprechen sie bitte russisch!!!!Вы поняли?
Природу любят и не гонятся за выгодой, наверное
А что в этом плохого?
Африка. На сьогоднішній момент є важливим рекреаційним регіоном, так як має великий потенціал для розвитку туристичної сфери.
Привабливість африканського регіону заключається в:
1. теплий клімат, сонячні дні на протязі всього року;
2. чудові піщані пляжі;
3. унікальні історичні та культурні пам’ятки (Єгипетьсі піраміди) ;
4. екзотична флора і фауна (заповідники, національні парки, які зберегли свій первісний стан) .
Але існують фактори які мають відштовхуючій вплив на туристів:
· низькій рівень економічного розвитку;
· слабо розвинена рекреаційна інфраструктура (розміщення туристів, транспортні сполучення) ;
· природні умови в окремих районах (жара, суховії, чисельні опади) ;
· нестабільне політичне положення в деяких країнах.
Але для африканського регіону є дуже важливим і вигідним розвивати туристичну галузь. Уряди багатьох африканських країн приділяють увагу розвитку рекреаційних ресурсів, вбачаючи в туризмі важливу статтю прибутку, а інколи навіть єдиний шлях економічного підняття. Економіка таких країн, як Кенія, Танзанія, Єгипет, Марокко, Туніс, Мадагаскар та Маврикій, у значній степені залежать від іноземного туризму, так як це є надійним джерелом надходжень іноземної валюти.
А Європейські країни, очевидно хочуть бути інвесторами.... щоб потім мати від того прибуток?
2. чудові піщані пляжі;
· низькій рівень економічного розвитку;