Домашние задания: Другие предметы

Исправьте мне пожалуйста в моем сочинение ошибки и в конце диолог пределайте на пряму мову.

Музика як життя.. .

Вона непередбачувальна і хаотична. Не містить чітких меж і жорстоких правил, вона небесна аврора. В ній -орігенальна історія, в ній -зеркальне відображення нашої душі.В неї різна доля і різні глядачі, проте один лиш автор. Вона руйнує стереотипи, підносить до краю вічності , підкорюючи богів і біль, її збагнення приходить раніше розуміння розумом. Вона вгамовує пекельний вогонь в наших серцях, вона підносить нас на лебединих крилах небесного склепіння. Вона- творить людину.. .
Музика- це мистецто, в якому переживання, настрої, ідеї, виражаються склепінням звуків і тонів. А що таке звук, кажуть, звук починається з Тиші. Інколи, темними ночами, я чую неземну музику, моя фантазія створює ірреальні химери, це неначе таємнича магія, що обволікає свідомість і що дозволяє ясніше відчути через її звучання хитре переплетіння всієї гамми емоцій, що існують у Всесвіті. Музика створює життєвий фон, потік свідомості, проте, музична діяльність талановитих співаків, композиторів безпідставно знехтувана юним товариством, ми звикли до поверхневого сприйняття. Нещодавно, я бачила відеоролик з виконанням двох напрекрасніших композицій: "Медлей" і "Ностальгія", виконанні цинською скрипкою і армянським дудуком. Головним затівником концерту був мультиінструменталіст Яні Хрисомоліс. Звучання скрипки в поєднанні з дудуком, навіюють почуття найвищого блаженства, нагадуючи про присутність духу предків. Здається, що божественна сила відносить тебе далеко в засніженні , неосяжні гори, де ти звільнений від увязнення повсякденних турбот, ти- син ночі, тебе ласкаво колихає срібний місяць, зорі, заворожуючи, співають колискову. Тебе не лякає одинокість -це міф, ти в компанії з гармонією, природою, своїм духом. .
- Дивні і слабкі істоти люди, ми пануємо над ними, ми підкорюємо їхню волю, а вони не спроможні хочаб почути нас - сказала нота До
Нота Ре задумалась, дивлячись далеко в небо і відповіла
- Людська біологія мізерна порівняно з можливостями людської душі, невідомою вченим і законам фізики. Люди не існують- вони насолождуються, вони не сплять- вони перероджуються, вони не ходять- вони літають, вони не посміхаються- вони щасливі, вони не сумують- вони одинокі, вони не бояться, вони не здатні, вони не чують - вони відчувають...
Музика як життя.. .

Вона непередбачувана і хаотична. Не містить чітких меж і жорстоких правил, вона небесна Аврора. В ній - оригінальна історія, в ній - дзеркальне відображення нашої душі. У неї різна доля і різні глядачі, проте один лиш автор. Вона руйнує стереотипи, підносить до краю вічності , підкорюючи богів і біль, її збагнення приходить раніше розуміння розумом. Вона вгамовує пекельний вогонь в наших серцях, вона підносить нас на лебединих крилах небесного склепіння. Вона - творить людину.. .
Музика - це мистецтво, в якому переживання, настрої, ідеї, виражаються склепінням звуків і тонів. А що таке звук, кажуть, звук починається з Тиші. Інколи, темними ночами, я чую неземну музику, моя фантазія створює ірреальні химери, це неначе таємнича магія, що обволікає свідомість і що дозволяє ясніше відчути через її звучання хитре переплетіння всієї гамми емоцій, що існують у Всесвіті. Музика створює життєвий фон, потік свідомості, проте, музична діяльність талановитих співаків, композиторів безпідставно знехтувана юним товариством, ми звикли до поверхневого сприйняття. Нещодавно, я бачила відео ролик з виконанням двох найпрекрасніших композицій: "Медлей" і "Ностальгія", виконанні цинською скрипкою і армянським дудуком. Головним затівником (ідеологом) концерту був мультиінструменталіст Яні Хрисомоліс. Звучання скрипки в поєднанні з дудуком, навіюють почуття найвищого блаженства, нагадуючи про присутність духу предків. Здається, що божественна сила відносить тебе далеко в засніжені , неосяжні гори, де ти звільнений від повсякденних турбот, ти - син ночі, тебе ласкаво коливає срібний місяць, зорі, заворожуючи, співають колискову. Тебе не лякає одинокість - це міф, ти в компанії з гармонією, природою, своїм духом. .

Нота До сказала, що люди – дивні і слабкі істоти, що вони панують над ними, підкорюють їхню волю, а люди не спроможні почути хоча б їх.
Нота Ре задумалась, дивлячись далеко в небо, і відповіла, що людська біологія – мізерна порівняно з можливостями людської душі, невідомою вченим і законам фізики, що люди не існують - а насолоджуються, не сплять - а перероджуються, не ходять – а літають, вони не посміхаються – вони щасливі, вони не сумують – вони одинокі, вони не бояться, вони не здатні, вони не чують – вони відчувають.
Елдос Рахымжанов
Лучший ответ
Мой PROMT завис сразу...
Ты не по адресу - здесь РУССКОЯЗЫЧНЫЙ сайт
я не знаю украинский
Уж извините Украiскiй не учили...