Домашние задания: Другие предметы

Минимальное знание уркаинского языка + химия... (тест!)№2

Ниже представлено собственно задание... 22. Позначте прізвище вченого, ім`ям якого названо переодичний закон: А) Менделеєв Б) Авогадро В) Лавуазье Г) Резерфорд 23. Позначте речовину, що нерозчинна у воді: А) натрій хлорид Б) арґентум хлорид В) кальцій хлорид Г) калій хлорид 24. Укажіть органічну сполуку, що містить гідроксильну групу: А) етаналь Б) бензин В) гліцерин Г) толуен 25. Позначте елемент, що є найпоширенішим в атмосфері Землі: А) Нітроген Б) Оксиген В) Силіцій Г) Гідроген 26. Укажіть символ, яким позначається кількість речовини: А) N Б) V В) n 27. Позначте реакцію, що характерна для ацетилену: А) приєднання води Б) відщеплення молекули води В) нітрування Г) відщеплення хлороводню 28. Позначте речовину, що добре розчиняється у воді: А) стеаринова кислота Б) метан В) гліцерол Г) бензин 29. Укажіть ряд кислот, у якому наведено тільки безоксигенові кислоти: А) сульфітна, бромідна, хлоридна Б) сульфатна, оцтова, амінопропінова В) фосфітна, фосфатна, нітритна Г) фторидна, хлоридна, бромідна 30. Позначте загальну формулу алкенів: А) CnH2n+2 Б) CnH2n+1 В) CnH2n-2 Г) CnH2n 31. Укажіть тип зв’язку, що утворюється між атомами Карбону та Оксигену: А) іонний Б) ковалентний неполярний В) ковалентний полярний Г) металевий 32. Укажіть ознаку якісної реакції на ненасичені вуглеводні з використанням бромної води або розчину калій перманганату: А) утворення темно-синього розчину Б) утворення довтуватого осаду В) виділення бурого газу при прожарюванні Г) знебарвлення розчину 33. Позначте максимальне число електронів, що може міститися на третьому енергетичному рівні електронної оболонки атомів: А) 2 Б) 6 В) 10 Г) 18 34. Позначте спільну ознаку між етанолом та етиленгліколем: А) за нормальних умов перебувають у твердому стані Б) взаємодіють з натрієм В) містять у складі дві гідроксильні групи Г) взаємодіють з натрій гідроксидом 35(1). Позначте загальну формулу насичених одноосновних карбонових кислот: А) CnH2n+2 COOH Б) CnH2n+1 COOH В) CnH2n+2 O2 Г) CnH2n COOH 35(2). Укажіть органічну сполуку, що містить гідроксильну групу: А) етанова кислота Б) етанол В) етиловий спирт Г) ацетилен 36. Позначте реакію, що характерна для спиртів: А) взаємодія з натрієм Б) гідрування В) гідратація Г) взаємодія з алюміній хлоридом 37. Укажіть ознаку, що характерна для сахарози: А) за звичайних умов легко взаємодіє з натрій гідроксилом Б) має іонну кристаліну гратку В) складається з остатків глюкози та фруктози Г) її розчин проводить електричний струм 38. Позначте ознаку хімічної реакції між етиленом та бромною водою: А) знебарвлення розчину Б) виділення бурого газу В) виділення жовтого осаду Г) поява синього забарвлення 39. Укажіть органічну сполуку, що містить гідроксильну группу: А) етанова кислота Б) етаналь В) етиловий спирт Г) ацетилен 40. Позначте забарвлення лакмусу у присутності кислот: А) малинове Б) жовте В) безбарвне Г) червоне . 41. Позначте правильне твердження щодо солей: А) до складу солей зазвичай входить гідроксильна группа Б) усі солі кислі на смак В) за звичайних умов солі – тверді речовини 42. Укажіть символ, яким позначається молярна маса речовини: А) N Б) M В) m A Г) v 43. Позначте тип реакцій, що описується схемою – AB+CD=AD+CB: А) сполучення Б) розкладання В) заміщення Г) обміну ответу достаточно иметь вид: 1. А 2. Г 3....и т.д. заранее спасибо!
Ниже представлено собственно задание.. .
22. Позначте прізвище вченого, ім`ям якого названо переодичний закон:
А) Менделеєв
23. Позначте речовину, що нерозчинна у воді:
Б) арґентум хлорид
24. Укажіть органічну сполуку, що містить гідроксильну групу:
В) гліцерин
25. Позначте елемент, що є найпоширенішим в атмосфері Землі:
А) Нітроген
26. Укажіть символ, яким позначається кількість речовини:
В) n
27. Позначте реакцію, що характерна для ацетилену:
А) приєднання води
28. Позначте речовину, що добре розчиняється у воді:
В) гліцерол
29. Укажіть ряд кислот, у якому наведено тільки безоксигенові кислоти:
Г) фторидна, хлоридна, бромідна
30. Позначте загальну формулу алкенів:
Г) CnH2n
31. Укажіть тип зв’язку, що утворюється між атомами Карбону та Оксигену:
В) ковалентний полярний
32. Укажіть ознаку якісної реакції на ненасичені вуглеводні з використанням бромної води або розчину калій перманганату:
Г) знебарвлення розчину ???
33. Позначте максимальне число електронів, що може міститися на третьому енергетичному рівні електронної оболонки атомів:
Г) 18
34. Позначте спільну ознаку між етанолом та етиленгліколем:
Б) взаємодіють з натрієм
35(1). Позначте загальну формулу насичених одноосновних карбонових кислот:
Б) CnH2n+1 COOH
35(2). Укажіть органічну сполуку, що містить гідроксильну групу: ???
А) етанова кислота Б) етанол В) етиловий спирт Г) ацетилен
36. Позначте реакію, що характерна для спиртів:
А) взаємодія з натрієм

37. Укажіть ознаку, що характерна для сахарози:
А) за звичайних умов легко взаємодіє з натрій гідроксилом Б) має іонну кристаліну гратку
В) складається з остатків глюкози та фруктози Г) її розчин проводить електричний струм

38. Позначте ознаку хімічної реакції між етиленом та бромною водою:
А) знебарвлення розчину Б) виділення бурого газу
Василий Алейников