1. Що таке значення фізичноі величини?
2. Які префікси належать до частинних? кратних?
3. Чим відрізняються поняття " тривалість подій " і " послідовність подій "?
4. Назвіть імена відомих вам учених-фізиків. У яких галузях фізичної науки вони працювали?
5. Чому фізика є основою техніки?
6. Наведіть приклади різних фізичних тіл. Із яких речовин вони виготовлені?
7. Наведіть приклади штучно створених речовин. Із якою метою створено ці речовини?
8. Яку властивість тіл характеризує маса тіла?
9. У яких одиницях вимірюється маса тіла?
10. Що взято за еталон маси СІ?
11. Як можна виміряти масу тіла?
12. Чи залежить відношення маси речовини до об'єму, який займає ця речовина, від її маси? від об'єму? від роду речовини?
13. Що називають густиною речовини?
14. Що потрібно зробити, щоб визначити густину речовини?
15. Які бувають одиниці густини?
16. Як обчислити масу тіла за його гусною та об'ємом?
17. Як визначити об'єм тіла, знаючи його густину та масу?
Домашние задания: Другие предметы
Все кто знает физику, отвечайте!
Разбейте ваши вопросы на несколько – по два в каждом, и тогда у вас будет больше вероятность получить ответы на все вопросы.
На украинском ответить не могу, так как просто тупо на нем не размовляю.
На русском дак пожалуйста:
1.Значение физической величины - значение физической величины, которое отражает в качественном и количественном отношениях соответствующую физическую величину.
Значение физической величины — число, вектор, или в самом общем случае тензор, характеризующие эту физическую величину, с указанием единицы измерения, на основе которой эти числа, вектор или тензор были определены.
Значение физической величины - оценка конкретной физ. величины в виде произведения отвлечённого числа, наз. числовым значением величины, на принятую для неё единицу.
2.В міжнародній системі одиниць СІ:
Кратні одиниці:
дека (позначення: українське - дк, міжнародне - da)
гекто (г -h) кіло (к-k) мега (М-М) гіга (Г-G) тера (Т-Т) пета (П-Р) екса (Е-Е) зета (З-Z) йота (Й-Y)
Дека – это 10 в первой степени, гекто – 10 в квадрате, далее: в кубе, в шестой степени, в девятой, в двенадцатой, в пятнадцатой, в 18-й, в 21, 24 степ.
Частинні одиниці:
деци (д- d) санти (с-с) мілі (м-m) мікро (мк-μ) нано (н- n) піко (п-p) фемто (ф-f) ато (а-а) зепто (з- z)
йокто (й-y)
Деци- это 10 в минус первой степени, санти – 10 в минус второй и так далее (см. выше множник кратні одиниці)
3. Спостерігаючи змагання легкоатлетів, ми завжди фіксуємо (хоч часто й не замислюємося про це) момент часу й перебування спортсмена в просторі. В іншому разі визначити переможця було б неможливо.
При цьому ми добре розуміємо, що спортсмен, який першим перетнув фінішну лінію, зробив це до того, як фінішували решта учасників забігу. Тобто йдеться про послідовність подій, коли одна з них відбувається раніше, ніж інші.
Однак навіть з'ясувавши, хто став переможцем в окремому забігу, ми не будемо знати переможця в змаганнях, якщо не виміряємо відрізок часу з моменту старту спортсмена до його фінішу, щоб порівняти з результатами інших учасників. Тобто, як кажуть фізики, необхідно встановити тривалість події.
Тривалість події— це проміжок часу, протягом якого ця подія відбувається.
Таким чином, для того щоб визначити і тривалість однієї події, і послідовність усіх подій, ми вимірюємо проміжок часу. Розбіжність полягає у виборі початкових моментів, від яких ведеться відлік часу. Визначаючи тривалість певної події, за початковий момент ми беремо момент початку самої події. Коли визначаємо послідовність подій, початковий момент пов'язуємо з початком однієї спільної для всіх події.
Наприклад, осінні канікули (подія) почались 25 жовтня і тривали 8 днів. У цьому випадку проміжок часу 8 днів означає тривалість події. За початок відліку часу беремо початок самих канікул.
Дата 25 жовтня вказує на послідовність подій, а за початок відліку часу беремо початок календарного року.
На русском дак пожалуйста:
2.В міжнародній системі одиниць СІ:
Кратні одиниці:
Частинні одиниці:
йокто (й-y)
Ось як треба шукати (приклад)
Кілогра́м — одиниця маси в Міжнародній системі одиниць (СІ) та деяких інших метричних системах. За означенням один кілограм дорівнює масі міжнародного прототипу кілограма
Сучасним еталоном кілограма є циліндрична гиря висотою і діаметром 39 міліметрів, що зберігається в Міжнародному бюро мір і ваг у Севрі (передмістя Парижа, Франція) . Цю гирю відлито 1879 року зі сплаву платини (90%) та іридію (10%), вперше виготовленого французьким хіміком Сент-Клер Девілем 1872 року. Завдяки використанню сплаву платини й іридію збільшилася твердість зразка.
Да, физику-то я знаю. . а вот украинский язык - нет
по украински не пиши
Хлопци, шо же это такое творится? !
эх не воспитываем мы нашу молодежь.. . Лоботрясничают.. .