Музика без'язика, а людей збирає.
Музика грає гопак, а Пилип танцює краков'як.
Сім літ минуло, як музика грала, а він і досі танцює.
То йому так потрібне, як лисому гребінь, сліпому дзеркало, глухому музика.
Математика, медицина, фiзика, механiка, музика зi своїми сестрами – чим глибше їх пiзнаємо, тим сильнiше палять серце наше голод i спрага.
Григорій СКОВОРОДА
Найкраща музика для вух відчайдухів – коли сурма грає: “в наступ! ” .
Андрій КОВАЛЬ
Музика – це мова почуттів.
Василь СУХОМЛИНСЬКИЙ
І кулик на воді, і музика на коні (невдалий) .
Коли б не скрипка та не бас, то б музика свині пас.
Скрипка без струн, не музика.
Музика надихає увесь світ, надає душі крила, сприяє польоту уяви…
ПЛАТОН
Музика — щира спільна людська мова.
К. Вебер
Домашние задания: Другие предметы
подскажите прислів'я и приказки про музику ток украинские плиз))
Коли б не скрипка та не бас, то б музика свині пас. Музика що затирлиґав, то й пролиґав. Скрипка без струн, не музика. Скрипка плаче і сліз не має.
Якби не чув мелодії такої, То все б спокійно й лагідно текло. А то почув цю пісню, і до болю, Неначе жаром душу обпекло. Вона пливе повільно над рікою, Закутана в лунку вечірню млу, І над простором тиші і спокою Вирує, в’ється і бентежить слух. Слова прості і лагідні про МАМУ, Крилом торкають душу без […]